Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Mąż zniknął niedługo po ich ślubie. Kiedy 68 lat później poznała niewiarygodną prawdę o nim, zamarła
Kinga Majewska
Kinga Majewska 28.06.2020 18:16

Mąż zniknął niedługo po ich ślubie. Kiedy 68 lat później poznała niewiarygodną prawdę o nim, zamarła

kobieta
gofundme.com

Mąż opuścił ją zaraz po ślubie. Niestety, nowożeńcy mieli dla siebie zaledwie kilka tygodni, zanim mężczyzna musiał wyjechać na dobre. Mimo wielu obietnic nigdy już nie wrócił do swojej żony, która nie przestała na niego czekać. Niewiarygodna prawda wyszła na jaw, dopiero po 68 latach. Historia niewątpliwie wywołuje łzy wzruszenia.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w roku 1944, kiedy jej mąż, pilot, miał wyjechać zaraz po ślubie na służbę. Kobieta niestety, ze względu na tajemnicę wojskową, nie wiedziała, gdzie ten akurat stacjonuje. Kiedy dostała ukochanego lis, że niebawem zjawi się w domu, była najszczęśliwsza. Wszystko potoczyło się jednak inaczej.

Mąż odnalazł się po 68 latach

Billy wysłał ostatni list do swojej żony z Francji 8 lipca 1944 roku. Poinformował ją wówczas, że wraca do domu, co oznaczało, że w końcu będą mogli być razem. Jej mąż długo jednak nie wracał, a kobieta oraz jego rodzice nie wiedzieli, co się stało. Dostali jednak kolejny list z datą 7 lipca tego samego roku.

Tym razem napisał do niej sztab wojskowy z informacją, że Billy zginął podczas misji. Kobiecie jednak coś nie pasowało, ponieważ daty listów kompletnie się nie zgadzały i wynikało z nich, że mąż napisał do niej dzień po tym, jak wojsko wysłało informację, że zmarł. Od tego momentu kobieta pisała do służb w celu wyjaśnienia sprawy i aż przez 68 lat wierzyła, że jej ukochany do niej wróci.

  1. Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja
  2. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  3. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Sprawdził się najgorszy scenariusz

Choć kobieta wymyśliła wiele scenariuszy, żaden z nich nie zakładał śmierci jej ukochanego. Jego bratanek postanowił pomóc kobiecie w poszukiwaniach. Okazało się, że mąż rzeczywiście zginął podczas misji 68 lat wcześniej, lecz przy ciele nie znaleziono dokumentów, a daty w listach są pomyłką.

Dopiero kiedy burmistrz francuskiego miasteczka poszukiwała informacji o zmarłych żołnierzach, prawda wyszła na jaw. Żona poczuła ulgę, ale i ogromny smutek. Przez lata czekała aż znów wtuli się ramiona ukochanego. Ta historia to dowód na to, że prawdziwa miłość istnieje.

ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO:

mąż

Jej mąż zniknął 68 lat temu.

mąż

Kobieta do samego końca wierzyła, że on żyje.

Ta historia wywołuje łzy wzruszenia.

Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji