Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła dwa listy pożegnalne
Kinga Majewska
Kinga Majewska 03.02.2021 20:00

Jej mąż zmarł tragicznie. Włączyła jego komputer i znalazła dwa listy pożegnalne

Fot. emmaweaveradayinthelife.blogspot.com/

Mąż pewnej kobiety zmarł na chwilę przed zakończeniem swojej misji w Afganistanie. Kiedy do Emmy dotarła wiadomość o śmierci ukochanego, jej świat legł w gruzach. Kobieta, która została sama z 9-miesięczną córeczką, długo nie mogła się pozbierać. Wszystko jednak zmieniło się, kiedy znalazła na komputerze męża dwa pliki.

Todd Weaver, mąż wdowy, zapisał je na swoim komputerze na wszelki wypadek, licząc, że nikt nigdy nie będzie musiał ich przeczytać. Spełnił się jednak najgorszy scenariusz, a mężczyzna zginął na wojnie.

Po jego śmierci, rzeczy żołnierza zostały odesłane do domu, a jego żona nie mogła uwierzyć w treść zastaną na komputerze.

Mąż zostawił jej list

Kiedy Emma otworzyła komputer męża, nie mogła w to uwierzyć. Na pulpicie znalazła list do siebie oraz do córeczki. Fragmentami postanowiła podzielić się na swoim blogu.

– Cóż, jeśli to czytasz, to znaczy, że nie wróciłem do domu. Dlatego nigdy więcej nie będę mógł ci powiedzieć, jak bardzo Cię kocham.

Przepraszam Cię, że już nigdy nie będę mógł być przy Tobie ciałem – zaczął list ukochany mąż Ale pamiętaj, że mój duch zawsze będzie z Wami. Zawsze. Baw się i ciesz się życiem – napisał w liście pożegnalnym.

Słowa skierowane do córki

Kobieta zdała sobie sprawę, że nadszedł czas, żeby żyć dalej. Kiedy przeczytała słowa męża skierowane do ich córki, wiedziała, że to dla niej musi być silna.

Mężczyzna napisał, że nieważne co by się działo, zawsze będzie przy córeczce, skierował do niej piękne słowa, zapewniając, że zawsze będzie przy niej.

Mąż przekazał wdowie także kilka wskazówek na przyszłość oraz zapewnił, że nie mógł wymarzyć sobie lepszego życia ze wspaniałą żoną i dzieckiem.

To niezwykłe, że żołnierz nawet po śmierci okazał się niezrównanym wsparciem dla swojej ukochanej rodziny. Historie takie jak ta, wywołują łzy wzruszenia.

Zobacz zdjęcia:

maż

Mąż przed śmiercią zostawił na komputerze dwa pliki.

mąż

Kobieta nie mogła uwierzyć w to, co przeczytała.

mąż

Okazało się, że są to listy pożegnalne dla niej oraz ich córeczki.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.pl

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania