Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Mariola z "Sanatorium miłości" pogrążona w żałobie, przekazała druzgocące wieści. "Moje serce pękło"
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.12.2023 20:33

Mariola z "Sanatorium miłości" pogrążona w żałobie, przekazała druzgocące wieści. "Moje serce pękło"

Mariola z „Sanatorium miłości”
Mariola z „Sanatorium miłości” pogrążyła się w żałobie, fot. kadr z programu „Sanatorium miłości”

Jednym z najpopularniejszych formatów randkowych jest program „Sanatorium miłości”. Widzowie do tej pory mogli śledzić losy bohaterów podczas pięciu edycji show, w którym seniorzy starają się odnaleźć drugą połówkę, z którą mogliby spędzić jesień życia. Jedną z bohaterek, która skradła sympatię widzów, jest Mariola. Niestety kobieta podzieliła się smutnymi informacjami. 

Mariola z „Sanatorium miłości” podbiła serca widzów

Jedną z uczestniczek 4. edycji programu „Sanatorium miłości” jest Mariola Baruk. Seniorka zasłynęła swoją wyjątkową aktywnością i miłością do skoków na spadochronie. 66-latka większość swojego życie spędziła w Stanach Zjednoczonych, a na co dzień chętnie dzieli się z internautami wybranymi momentami w mediach społecznościowych.

Podczas swojego udziału w programie „Sanatorium miłości” Mariola Baruk co prawda nie znalazła miłości, ale zyskała wielu wiernych fanów. Ostatnio media obiegła przykra wiadomość na temat seniorki.

Wszyscy właśnie gratulują Andrzejowi z "Sanatorium miłości". "Nigdy pana nie zdradzi", "Kluseczko kochana" Gerard z "Sanatorium miłości" ledwo uszedł z życiem! Tak zareagowała na to Iwona, ciężko powstrzymać łzy

Mariola z „Sanatorium miłości” pogrążyła się w żałobie

Jakiś czas temu media obiegła przykra wiadomości na temat Marioli z „Sanatorium miłości”. Jak się okazało, seniorka musiała przejść poważną operację, po tym, jak wybiła sobie bark, by móc dalej realizować swoją pasję. Choć wszystko poszło wówczas zgodnie z planem, zaledwie kilka miesięcy później na kobietę spadła kolejna tragedia. 

Mariola z „Sanatorium miłości” przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych łamiącą serce wiadomość. Seniorka poinformowała swoich fanów, że pogrążyła się w żałobie po śmierci swojej mamy:

Dzisiaj rano moje serce pękło na 1000, a może nawet na milion kawałków i nie da się go posklejać… Żegnaj mamusiu. Będę tęsknić za tobą. Kocham cię bardzo. 

ZOBACZ TEŻ: Czarno-białe zdjęcia wypełniły profil TVP. Przykra śmierć uczestników "Sanatorium miłości". Z tym ciężko się pogodzić

Mariola z „Sanatorium miłości” pożegnała mamę. Fani okazali jej duże wsparcie

Pod postem Marioli z „Sanatorium miłości” bliscy i fani uczestniczki randkowego show pośpieszyli z kondolencjami. W komentarzach możemy przeczytać między innymi:

  • Wyrazy współczucia.
  • RiP [*]. Współczuję bardzo! I przytulam.
  • To jest zawsze trudne, współczujemy, ale pocieszeniem jest, że życie miała dobre i długie.
  • Mariolu, współczuję Ci ogromnie.
  • Wyrazy głębokiego współczucia.
Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?