Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Marcin Hakiel i jego nowa partnerka w ogniu krytyki. Fani nie mogą zrozumieć zachowania Dominiki. “Po co?”
Martyna Pałka
Martyna Pałka 23.12.2023 10:07

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka w ogniu krytyki. Fani nie mogą zrozumieć zachowania Dominiki. “Po co?”

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka w ogniu krytyki
Marcin Hakiel i jego nowa partnerka w ogniu krytyki, fot. Instagram/@marcinhakiel

Marcin Hakiel od pewnego momentu nieustannie musi walczyć z krytyką internautów i niepochlebnymi komentarzami pod adresem jego obecnej partnerki. Nie inaczej było teraz, gdy para podzieliła się kolejnym wspólnym zdjęciem w social mediach.

Marcin Hakiel jest niesamowicie szczęśliwy ze swoją ukochaną Dominiką

Popularny tancerz przez lata związany był z Katarzyną Cichopek, z którą tworzył jedno z najpiękniejszych małżeństw w polskim show-biznesie. Niestety, na początku tamtego roku para poinformowała o swoim rozstaniu, a krótko później aktorka znana z “M jak miłość” związała się ze swoim kolegą z planu “Pytania na śniadanie” Maciejem Kurzajewskim.

Marcin Hakiel również nie planował spędzić życia w samotności i niedługo później pokazał światu swoją nową ukochaną o imieniu Dominika. Niestety, relacja zakochanych nie przetrwała próby czasu. Nie zniechęciło to jednak choreografa, który wciąż poszukuje swojego szczęścia. Czy to możliwe, że obecnie znalazł je u boku uśmiechniętej brunetki, która również ma na imię Dominika?

Wszystko na to wskazuje, bowiem zakochani z chęcią dzielą się z internautami szczegółami swojej codzienności, a na ich profilach na Instagramie coraz częściej pojawiają się romantyczne fotografie.

Kasia Cichopek nie przyszła na urodziny córki, a nowa partnerka Hakiela już tak. Trudno uwierzyć, gdzie w tym czasie była. Czy dziecko jej to wybaczy? Nagranie Hakiela w łóżku z ukochaną trafiło do sieci. Dominika zaczęła masować mu stopy, potem było jeszcze lepiej

Marcin Hakiel z dumą pokazuje swoją obecną partnerkę, a fani nie kryją oburzenia

Od czasu ujawnienia swojego obecnego związku, Marcinowi Hakielowi nie schodzi z twarzy uśmiech. Tancerz bardzo chętnie chwali się swoją ukochaną, która wydaje się idealnie dogadywać nie tylko z samym gwiazdorem, ale również jego bliskimi. Jakiś czas temu w social mediach Dominiki pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak kobieta bawi się z dziećmi swojego partnera.

Niedługo później zakochani zdecydowali się na wspólny tatuaż, a choreograf zaskoczył internautów, twierdząc, że ma wobec swojej ukochanej poważne plany na przyszłość. Pomimo faktu, że para sprawia wrażenie niesamowicie szczęśliwej, fani nie są zachwyceni relacją swojego idola.

Już na początku Dominika znalazła się w ogniu krytyki, ponieważ internauci stwierdzili, że… “jest za stara” dla swojego ukochanego. Teraz znaleźli kolejny powód, który sprawia, że partnerka tancerza nie przypadła im do gustu.

ZOBACZ TEŻ: Czy nowa partnerka Marcina Hakiela zastępuje mamę dla jego dzieci? Niesamowite, co znalazło się w social mediach tancerza.

Marcin Hakiel i jego ukochana skrytykowani przez fanów

Teraz tancerz po raz kolejny postanowił pochwalić się swoim szczęśliwym związkiem w sieci. Na profilu choreografa na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, na którym z ogromnym uśmiechem pozuje u boku swojej ukochanej Dominiki. Na fotografiach para nie tylko śmieje się do obiektywu, ale też pozwala sobie na trochę czułości.

Niestety najnowsze zdjęcie zakochanych nie przypadło do gustu internautom, a to wszystko z powodu miny, jaką zaprezentowała tam ukochana gwiazdora. Dominika po raz kolejny wystawiła język, a to stało się powodem do krytyki fanów, którzy nie rozumieją i naśmiewają się z jej zachowania.

Po co ona ten jęzor wywala?

Co jest nie tak z tymi językami? Jakieś nowe wyzwanie?

To jest jakaś moda z wystawianiem języka?

 

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"