Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje kultowy aktor. Grał w uwielbianych hitach. Frederic Forrest zmarł w wieku 86 lat
Martyna Pałka
Martyna Pałka 25.06.2023 18:11

Nie żyje kultowy aktor. Grał w uwielbianych hitach. Frederic Forrest zmarł w wieku 86 lat

Frederic Forrest
Nie żyje Frederic Forrest, fot. Pixabay/Aarcaion; photo by Alan Light, CC BY 2.0 <https://creativecommons.org/licenses/by/2.0>, via Wikimedia Commons

Właśnie przekazano dramatyczne wieści. Nie żyje kultowy aktor Frederic Forrest. Gwiazdor “Czasu apokalipsy” odszedł niespodziewanie w wieku 86 lat w swoim domu w Kalifornii.

Nie żyje Frederic Forrest

Frederic Forrest zmarł 23 czerwca 2023 roku w swoim domu w Santa Monica w Kalifornii. Gwiazdor znany między innymi z takich produkcji, jak “Czas apokalipsy”, “Róża”, czy “Ten od serca” odszedł nagle w wieku 86 lat.

Na razie nie wiadomo, jaka była bezpośrednia przyczyna śmierci wybitnego aktora, ani czy zmagał się z jakimiś dolegliwościami zdrowotnymi. Informację o śmierci przekazała jego bliska znajoma Bette Midler za pomocą swojego konta na Twitterze.

-Zmarł wspaniały i kochany Frederic Forrest. Dziękuję wszystkim jego fanom i przyjaciołom za wsparcie w ostatnich kilku miesiącach. Był niezwykłym aktorem i genialnym człowiekiem. Mam szczęście, że był obecny w moim życiu. Odszedł w pokoju - napisała w poście w social mediach.

Burza w komentarzach po koncercie ku czci Kory. "Tak sponiewierać cudowne utwory"

Zmarł wybitny aktor Frederic Forrest

Gwiazdor przyszedł na świat 23 grudnia 1936 roku w miejscowości Waxahachie w stanie Teksas w Stanach Zjednoczonych. Za swoje genialne kreacje aktorskie był nominowany do wielu nagród i wyróżnień, w tym między innymi do Oscara i Złotego Globu za rolę drugoplanową w filmie “Róża”.

Pojawił się również w takich produkcjach, jak “Na południe od Brazos”, “Upadek”, czy “Czas apokalipsy”. Prywatnie był dwukrotnie żonaty: z Nancy Ann Whittaker oraz aktorką Marilu Henner. Oba małżeństwa potrwały zaledwie trzy lata.

Gwiazdy żegnają Frederica Forresta

Chwilę po odejściu wybitnego aktora mnóstwo gwiazd postanowiło osobiście się z nim pożegnać i złożyć jego bliskim szczere kondolencje za pomocą wzruszających wpisów w social mediach. Ostatnie pożegnanie Frederica Forresta zamieściły takie gwiazdy, jak Bette Midler oraz Francis Ford Copolla.

-Freddie Forrest był słodką, kochaną osobą, wspaniałym aktorem i dobrym przyjacielem. Jego strata jest dla mnie bardzo bolesna - napisal aktor w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz post:

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"