Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna pokazała brzuszek. Fani zalali ją komplementami i gratulacjami. Nie możemy oderwać wzroku
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 19.12.2023 17:26

Magda Narożna pokazała brzuszek. Fani zalali ją komplementami i gratulacjami. Nie możemy oderwać wzroku

Magda Narożna
Magda Narożna pokazała brzuszek, fani zachwyceni. Fot. Instagram/madzia_pim

Magda Narożna utrzymuje regularny kontakt ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Artystka na bieżąco informuje, co się u niej dzieje, a także zasypuje obserwatorów codziennymi kadrami, które odsłaniają kulisy jej życia. Najnowsze zdjęcie wywołało lawinę radości z ich strony. Wokalistka zespołu “Piękni i młodzi” właśnie zaprezentowała światu swój brzuszek, od tego wyjątkowego kadru aż ciężko odwrócić spojrzenie!

Magda Narożna jest zakochana

W ostatnich dniach o Magdzie Narożnej gruchnęły wspaniałe wieści. Wokalistka “Pięknych i młodych” opublikowała w sieci kadr, który na długo przykuł uwagę wszystkich jej fanów. Na zdjęciu zapozowała w ramionach ukochanego, którego obdarzyła czułym pocałunkiem. Internauci zasypali artystkę gratulacjami, jednak ich uwagę zaczęła zaprzątać tożsamość mężczyzny z fotografii. Na zdjęciu znalazł się on w takiej pozycji, że ciężko jednoznacznie stwierdzić, kim jest. Fani zaczęli więc rozwodzić się nad jego tożsamością.

Magda Narożna była przez 7 lat związana z Dawidem Narożnym, z którym ma córkę. Gdy się rozstali, wokalistka zaczęła spotykać się z Krzysztofem Byniakiem, swoim wieloletnim znajomym z podstawówki. Para szybko ogłosiła swoje zaręczyny, jednak od kilku miesięcy mężczyzna przestał pojawiać się u boku Narożnej w mediach społecznościowych. Rozwiązanie tej tajemnicy jeszcze nie wyszło na jaw, a piosenkarka już opublikowała nowy kadr, który wywołał podobną ilość emocji. Na zdjęciu gwiazda pokazała światu swój brzuszek!

Rzuciła się na niego i zaczęła całować. Magda Narożna jest zakochana. Fanów dręczy jedna kwestia Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się"

Magda Narożna opublikowała zachwycający kadr

Magda Narożna regularnie udziela się w mediach społecznościowych. W dzisiejszych czasach jest to najlepsza i najbardziej bezpośrednia forma kontaktu, którą gwiazdy mogą utrzymywać ze swoimi fanami. Artystka na bieżąco dzieli się z obserwatorami informacjami dotyczącymi swoich najnowszych projektów, ale również życia prywatnego. Narożna często uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje fanom, jak wygląda jej codzienność. Zaledwie 2 dni temu pokazała, że towarzyszy jej tajemniczy mężczyzna. Tym razem znów postanowiła zaskoczyć internautów i opublikowała zdjęcie, do którego dołączyła długi opis. Odpowiedziała w nim na pytanie, które już od dawna nie dawało fanom spokoju:

Urlop nie oznacza lenistwa. Np. ja odpoczywam, gdy biegam, niektórzy łapią się za głowę, zadając mi pytanie: co to za frajda biegać tyle km? Po co tak się męczyć? Odpowiem Wam, dlaczego to robię. Mnie bieganie relaksuje, uspokaja, jednoczenie naładowuje ogromną energią. Czuję się wolna, silna, niezależna. To ja wyznaczam cele i je pokonuje. Chociaż nie zawsze jest łatwo, wiem, że gdy pokonam sama siebie, będę w stanie pokonać wszystko. Warto wyznaczać sobie cele, rozwijać się by nasze życie nie było nudne i bardzo oczywiste - mamy je tylko jedno! Życzę Wam dużo determinacji i odwagi by walczyć w życiu o to co dla Ciebie jest najważniejsze! – czytamy.

Do wpisu zostało załączone zdjęcie, na którym Narożna zapozowała w sportowym stroju, który odsłonił jej zgrabne kształty oraz umięśniony brzuszek.

ZOBACZ TEŻ: Niespodziewana smutna wiadomość o Magdzie Narożnej. Najpierw rozstanie, a teraz to

Fani zachwycili się nowym zdjęciem Magdy Narożnej

Najnowsze zdjęcie Magdy Narożnej zachwyciło fanów. Od czasu, gdy wokalistka “Pięknych i młodych” schudła kilka kilogramów, internauci nieustannie zasypują jej sylwetkę komplementami. Każde zdjęcie, na którym odsłania swoje atuty, wywołuje w mediach społecznościowych wiele emocji. Tak samo było i tym razem. Fani zachwycili się figurą gwiazdy oraz jej szczupłym, umięśnionym brzuchem. W sekcji komentarzy natrafiamy na same komplementy:

  • Rewelacyjnie!
  • Super Madzia.
  • Zjawiskowo, mega figura.
Tagi: brzuch
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania