Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małżeństwo rozwiodło się… 3 minuty po ślubie. Wszystko przez jeden komentarz męża
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 25.11.2019 09:45

Małżeństwo rozwiodło się… 3 minuty po ślubie. Wszystko przez jeden komentarz męża

małżeństwo
fot. cavna.org

Małżeństwo powinno być nie tylko gwarancją bezpiecznej przyszłości dla obojga małżonków, ale też stałości ich uczuć. W końcu nie na próżno przysięga się podczas jego zawierania „…i że cię nie opuszczę aż do śmierci”. Jest jednak wiele osób, które traktują je bardziej jako spełnianie obowiązku, w związku z czym rozpadają się bardzo szybko. Ta para ustanowiła jednak rekord!

Wszyscy jesteśmy ludźmi i pod wpływem emocji zdarza nam się robić głupie rzeczy. Czasami dotykają one naszych najbliższych. Jednak jeśli naprawdę się kochamy, nie powinniśmy mieć problemu z wybaczaniem drobnostek. To małżeństwo ewidentnie miało jakieś głębsze problemy, ale komentarzy ze strony męża stał się katalizatorem wszystkiego.

Małżeństwo przetrwało… 3 minuty

Kiedy para młoda wyszła z urzędu, wszyscy spodziewali się, że będzie ich przepełniała tylko i wyłącznie radość. Również państwo młodzi mieli raczej dobre nastroje. Wszystko zniszczył jeden nieprzemyślany komentarz ze strony pana młodego.

małżeństwo

Wychodząc z urzędu, nowo poślubiona panna młoda potknęła się i upadła. Nie jest to z pewnością trudne, w tak imponującej sukni ślubnej. Jednak reakcja jej męża z pewnością nie była szczególnie przemyślana. Mężczyzna spojrzał się na ukochaną i… zaśmiał, nazywając ją głupią. To wystarczyło, żeby kobieta zwątpiła w sens, jaki miało to małżeństwo.

Ekspresowy rozwód

Kiedy usłyszała komentarz męża, panna młoda zamarła na chwilę. Potem zrobiła coś, czego nikt się nie spodziewał. Zawróciła i weszła z powrotem do urzędu. Goście zastanawiali się, czy może kobieta nie zapomniała czegoś ze środka. Jednak kiedy długo nie wracała, pan młody za nią pobiegł.

Trafił akurat na to, żeby zobaczyć, że jego żona żąda, by ich małżeństwo zostało unieważnione. Para z Kuwejtu z pewnością pobiła wówczas rekord, rozwodząc się dosłownie minuty po wyjściu z własnego ślubu.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małżeństwo

Małżeństwo rozpadło się tylko kilka minut po zawarciu ślubu!

małżeństwo

Pannie młodej nie spodobał się nieprzemyślany komentarz męża.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić
  2. Babcia, która została kulturystką. Ma 75 lat i formę nastolatki
  3. Kobieta ważąca 270 kg urodziła dziecko. Jego waga zaskoczyła wszystkich – ponad 18 kilogramów
  4. Makijaż permanentny brwi, który budzi grozę. Przestroga dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na kosmetyczce
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

źródła: popularne.pl

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik