Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Rzuciła się na niego i zaczęła całować. Magda Narożna jest zakochana. Fanów dręczy jedna kwestia
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 18.12.2023 11:04

Rzuciła się na niego i zaczęła całować. Magda Narożna jest zakochana. Fanów dręczy jedna kwestia

Magda Narożna
Nowe zdjęcie Magdy Narożnej zaskoczyło fanów. Fot. Instagram/madzia_pim

Magda Narożna została trafiona strzałą Amora. Na najnowszym zdjęciu, które właśnie opublikowała, znalazła się w ramionach ukochanego, któremu nie szczędziła czułości. Fani są zachwyceni szczęściem wokalistki “Pięknych i młodych”, jednak jedna rzecz nie daje im spokoju. Internauci nie są pewni, kim jest ten mężczyzna! Czyżby plotki o rozstaniu Narożnej z narzeczonym okazały się prawdziwe?

Magda Narożna rozstała się z narzeczonym?

Magda Narożna przez 7 lat była w związku z Dawidem Narożnym, z którym założyła zespół “Piękni i młodzi”. Szybko okazało się, że formacja osiągnęła duży sukces w nurcie muzyki disco-polo, jednak w tym samym czasie rozpadło się małżeństwo jej założycieli. Para rozstała się w zgodzie, choć ich relacja obfitowała później w różne kontrowersje. Ostatecznie każde z nich poszło w swoją stronę, a Magda Narożna związała się ze swoim kolegą ze szkoły podstawowej, Krzysztofem Byniakiem. 

Wokalistka i jej nowy partner szybko stali się ulubieńcami fanów. Narożna niejednokrotnie podkreślała, że dzięki wieloletniej znajomości wraz z Krzysztofem doskonale się rozumieją. Para szybko ogłosiła swoje zaręczyny, jednak od tamtego momentu temat ślubu przestał być przez gwiazdę poruszany. W dodatku Krzysztof, który dotąd regularnie pojawiał się w mediach społecznościowych artystki, nagle zniknął. Zaskoczeni fani zaczęli wieszczyć rozstanie. A jak na ten temat wypowiedziała się Magda Narożna?

Plany zawsze są, a czy tak będzie? To jest nasza prywatna sprawa i takie wydarzenie, to nie jest publiczne przedstawienie. Jeżeli ktoś z moich fanów o tym się dowie, to już na pewno po fakcie. Dla mnie to jest celebracja rodzinna i nie chciałabym robić z tego pokazówki. Dla prawdziwego szczęścia i miłości ta cała otoczka nie jest potrzebna – wyjaśniła enigmatycznie w rozmowie z “Faktem”. 

Magdalena Narożna nagle zniknęła, dopiero po czasie zwróciła się do fanów. "Nie martwcie się" Niespodziewana smutna wiadomość o Magdzie Narożnej. Najpierw rozstanie, a teraz to

Magda Narożna opublikowała zaskakujące zdjęcie

Niejednoznaczna odpowiedź Magdy Narożnej na temat rozstania z narzeczonym sprawiła, że fani byli już niemal pewni, że ci się rozstali. Atmosferę dodatkowo podgrzał fakt, że w swoich mediach społecznościowych wokalistka zaczęła coraz częściej pozować ze swoim dobrym kolegą, aktorem Pawłem Góralem. I choć podkreślała, że łączy ich jedynie przyjaźń, internauci byli pewni, że to tylko kwestia czasu, kiedy upublicznią oni swoją relację.

Niespodziewanie w niedzielę na Instagramie Magdy Narożnej ukazało się nowe zdjęcie, które przedstawia artystkę i jej aktualną sympatię. Na fotografii para zapozowała w swoich ramionach, namiętnie się całując. Fani są zachwyceni faktem, że ich idolka jest szczęśliwe zakochana. W komentarzach składali jej gratulacje, jednak oprócz tego zaczęli spekulować, kim tak właściwie jest ten mężczyzna! Wiele osób jest zdania, że nie przypomina on narzeczonego wokalistki!

ZOBACZ TEŻ: Magda Narożna otrzymała WIELKI bukiet róż. Zdradziła od kogo, szczęka opada

Fani zachodzą w głowę, kim jest tajemniczy mężczyzna ze zdjęcia Magdy Narożnej

Magda Narożna właśnie opublikowała zdjęcie, którym wywołała prawdziwą burzę w internecie. Do fotografii, na której uwieczniła swój pocałunek z tajemniczym mężczyzną, dodała niewiele mówiący opis:

Oficjalnie od dziś zaczęłam urlop! Ostatni w tym roku. A Wy jak spędzacie czas przed Świętami? – zagadnęła fanów.

W komentarzach mało kto odpowiedział na pytanie zadane przez artystkę. Zdecydowana większość zaczęła zachwycać się nad jej szczęściem, a do tego spekulować, kim jest mężczyzna, który trzyma ją w ramionach. Ponieważ kadr został wykonany od boku i jego twarz jest częściowo zasłonięta, trudno jednoznacznie stwierdzić, czy jest nim narzeczony Narożnej. Internauci twierdzą, że zupełnie nie przypomina on Krzysztofa:

  • Nowy chłopak?
  • To jest poprzedni czy inny?
  • Nowy facet!
  • Każdy może mieć swoje domysły, okaże się. Dla mnie za wysoki i troszkę niepodobny.
  • Widać, że inny – czytamy pod postem.
Tagi: zdjęcie
Powiązane
Sławomir i Kajra
Sam Sławomir będzie miał problemy aby zdobyć komplet punktów. Ten quiz jest najtrudniejszy na świecie