Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Magda Narożna długo dochodziła do siebie po tym, co zrobił jej mąż
Julia Bogucka
Julia Bogucka 27.03.2024 10:13

Magda Narożna długo dochodziła do siebie po tym, co zrobił jej mąż

Magda Narożna
Fot. KAPiF

Choć od rozwodu wokalistki zespołu “Piękni i młodzi” i jej byłego męża minęło już kilka lat, Magda Narożna wciąż wraca wspomnieniami do tego okresu. Kobieta opowiedziała o swoich przeżyciach i odczuciach wobec przeszłości. Musiała wiele przepracować.

Magda Narożna zdobyła popularność wraz z mężem

Liderka zespołu “Piękni i młodzi” zaistniała w całej Polsce dzięki wzrastającej popularności gatunku disco-polo. Podlaska formacja początkowo zabawiała gości weselnych, jednak w 2013 roku jej znaczenie na rynku muzycznym zaczęło intensywnie wzrastać. To wtedy sukces odnotowały utwory takie jak “Niewiara” i “Kocham się w tobie". Rok później “Piękni i młodzi” wzięli udział w programie “Must Be The Music”, gdzie dotarli do finału.

Od początku skład zespołu zasilała Magda Narożna i jej były partner Dawid. Z czasem dołączył do nich Daniel Wilczewski. Związek dwójki pierwszych zakończył się burzliwym rozstaniem w 2019 roku, co postawiło istnienie grupy pod znakiem zapytania. Nie to jedno jednak zajmowało uwagę opinii publicznej. To, o czym pisały media w obliczu głośnego rozwodu, było do niedawna tematem numer jeden.

KAPIF_oryginal_K1137693F.jpg
Fot. KAPiF
Plany legły w gruzach. Narożna musiała przejść operację Magdalena Narożna przejdzie operację. Co do tego doprowadziło?

Awantura w Sylwestra przeszła do historii

Choć początkowo po rozstaniu Magda Narożnej i Dawida rzeczywiście formacja działała dalej w tym samym składzie, kilka miesięcy po rozwodzie doszło pomiędzy nimi do głośnej i medialnej awantury. Wszystko rozegrało się w Sylwestra otwierającego rok 2020. To wtedy mężczyzna zadał byłej żonie pytanie o miejsce przebywania ich córki, na co Magda Narożna wulgarnie odpowiedziała, mówiąc, że gdy dziecko było pod opieką byłego męża, to ona się nie interesowała takimi rzeczami.

Konflikt, który wówczas zaistniał, zakończył się rękoczynami, w które byli zaangażowani wokalistka, jej eks partner oraz nowe sympatie obojga. Wszystko zostało nagrane i z prędkością światła obiegło ogólnopolskie media. Po tych wydarzeniach miejsce Dawida Narożnego w zespole “Piękni i młodzi” zajął Daniel Biczak.

ZOBACZ TEŻ: Narożna naprawdę tak wyszła od fryzjera. “To szaleństwo”!

Magda Narożna znów wraca do przeszłości

Choć od tych wydarzeń minęło już dobre kilka lat, a wokalistka zespołu “Piękni i młodzi” już niejednokrotnie zapewniała, że historia jej małżeństwa jest dla niej zakończona, to wciąż od czasu do czasu podejmuje ten temat w wywiadach. Tak było też ostatnim razem, kiedy wyjawiła “Plejadzie” swoje odczucia dotyczące relacji z Dawidem Narożnym.

Chcę być przykładem dla kobiet, bo przez bardzo długi czas byłam tłumiona. Moja najważniejsza osoba w życiu, zamiast ciągnąć w górę, ciągnęła mnie w dół. Nie pozwolę nigdy nikomu innemu, by w ten sposób mnie traktował. Na szczęście mam przy sobie teraz partnera, który walczy o mnie, który wspiera mnie w każdym kroku. Jestem szczęśliwa. Czuję się kobietą. W końcu odnalazłam siebie. Wróciłam do rzeczy, które robiłam kiedyś - mówiła Magda Narożna.

Wokalistka opowiadała też, że długo musiała układać sobie w głowie sprawy związane z minionym małżeństwem i miała wiele do przepracowania.

To wszystko, co się wydarzyło w moim życiu, było dla mnie przytłaczające. Ściągnęło mnie, w pewnym momencie, do poziomu, w którym nigdy nie chciałam być. Teraz jestem tu, gdzie jestem i nie zamierzam tam nigdy już wracać - podkreśliła w rozmowie z “Plejadą”.