Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 23.07.2022 12:21

Maciej Kurzajewski zahipnotyzowany na wizji w „Pytaniu na śniadanie”. Zamknął oczy i „odleciał”

Maciej Kurzajewski
fot. kadr z programu „Pytanie na śniadanie”

Zaproszony do „Pytanie na śniadanie” gość nagle usiadł pomiędzy gospodarzami. Maciej Kurzajewski dla żartu poprosił o to, aby terapeuta go zahipnotyzował. Nagle prezenter zamknął oczy, opadła mu głowa. Zupełnie odpłynął. 

Sobotnie „Pytanie na śniadanie” prowadzili Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Temat jednego ze spotkań był nietypowy, lekko tajemniczy, z pogranicza metafizyki, choć jak się okazało, miał znacznie więcej wspólnego z terapią, a widzowie mogli być naprawdę zaskoczeni.

Zaskakujące sceny w „Pytanie na śniadanie”. Maciej Kurzajewski sam o to poprosił

W studio zagościł Maksym Komar, hipnoterapeuta i trener hipnozy oraz pacjentka, Tamara Korol. I choć rozmowa sama w sobie była dość niezwykła, w pewnym momencie na wizji doszło do osobliwej sceny. Aż nie mogliśmy oderwać wzroku od ekranu.

Ekspert szybko wyjaśnił, że ta owiana woalem mistyki technika tak naprawdę może być niezwykle użyteczna w terapii. On sam zajmuje się tzw. hipnozą niewerbalną, w której właściwie nie używa słów. Podkreślił też, że swoją specjalizację traktuje, jako formę komunikacji — tak, jak zwykłą rozmowę psychologia z pacjentem.

W pewnym momencie Maciej Kurzajewski nieoczekiwanie poprosił gościa, aby go zahipnotyzował. Wydawał się niezmiernie podekscytowany tym pomysłem i aż przerwał jego wyjaśnienia, aby jak najszybciej móc przejść do rzeczy. Miał ku temu wyraźny, choć nieco żartobliwy powód.

Chciałbym poprosić o „doładowanie” na najbliższe dwie najbliższe noce związane z 18. Lekkoatletycznymi Mistrzostwami Świata – rzucił pospiesznie, a zaznajomieni z jego pasją do sportu fani zapewne uśmiechnęli się do telewizorów.

„Pytanie na śniadanie”: Maciej Kurzajewski został zahipnotyzowany. Cichopek patrzyła z niepokojem

Maksym usiadł pomiędzy gospodarzami „Pytania na śniadanie” i rozpoczął swojego rodzaju „procedurę wstępną”, która miała jedynie wprowadzić prezentera w dobry nastrój i zapewnić mu energię — jak zapewnił Kasię Cichopek, która z niepokojem zapytała, czy jej partner będzie później przytomny.

Gość najpierw wydał pacjentowi kilka spokojnych, rozluźniających komend, które miały na celu wzmożenie koncentracji, przybliżając i oddalając dłoń od jego twarzy. Kiedy delikatnie dotknął jego czoła, Maciej Kurzajewski nagle zamknął oczy. Jego głowa opadła, a wreszcie całe ciało zgięło się w pół na kanapie. 

Prezenter był w transie, a hipnoterapeuta tym samym, opanowanym, ciepłym głosem tłumaczył, jakie dobrodziejstwa płyną z podobnego odprężenia. Kiedy stan dobiegł końca, Maciej Kurzajewski stwierdził, że czuje się o wiele lepiej.

W trakcie odcinka mówiono także o dobroczynnym wpływie hipnoterapii na osoby uzależnione, zmagające się z nałogami. My natomiast byliśmy ciekawi, jak ta przygoda na planie „Pytania na śniadanie” wpłynie na kondycję gospodarza przed nadchodzącymi wydarzeniami.

Maciej Kurzajewski Pytanie na śniadanie
Maciej Kurzajewski Pytanie na śniadanie
Maciej Kurzajewski Pytanie na śniadanie
Maciej Kurzajewski Pytanie na śniadanie
Maciej Kurzajewski Pytanie na śniadanie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracą pracę? Detektyw Rutkowski nie ma wątpliwości
  2. Dominika Gwit przeszła pełną metamorfozę. Teraz zmieniła fryzurę i wygląda jak milion dolarów
  3. „Ranczo”: Zagrał zabawnego doktora, prywatnie bardzo cierpiał. O chorobie Wysockiego wiedzieli nieliczni

Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił