Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Na wizji „DDTVN” doszło do spięcia między prezenterami. Paulina Krupińska oburzona
Martyna Pałka
Martyna Pałka 14.01.2023 09:14

Na wizji „DDTVN” doszło do spięcia między prezenterami. Paulina Krupińska oburzona

Paulina Krupińska
fot. KAPiF

Do niecodziennej sytuacji doszło podczas jednego z ostatnich odcinków programu „Dzień dobry TVN”. W pewnym momencie doszło do spięcia między prowadzącymi show Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim.

Prezenterka nie kryła swojego oburzenia słowami, które padły z ust jej kolegi z planu śniadaniówki. Nie pozostała obojętna i szybko zdecydowała mu się odgryźć. Tak doszło do słownej przepychanki.

Paulina Krupińska oburzona niesmacznym żartem kolegi z planu DDTVN

Wszystko zaczęło się od pozornie niewinnej dyskusji na temat postaci najbogatszego człowieka na świecie – Bernarda Arnault, który posiada koncern LVMH (Louis Vuitton Moet Hennessy). Jego majątek wycenia się obecnie na około 178 miliardów dolarów.

W pewnym momencie prowadzący śniadaniówkę powiedział, że córka miliardera ma teraz przejąć funkcję dyrektorki generalnej domu mody Dior. Paulina Krupińska dalej ciągnęła temat majątku, jaki posiada francuski przedsiębiorca, a to zachęciło jej kolegę do niesmacznego żartu, który całkowicie wytrącił ją z równowagi.

Co się tak zainteresowałaś? Źle Ci w chałupie? – powiedział ze śmiechem Damian Michałowski.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski pokłócili się na żywo w „Dzień dobry TVN”

Niestety, jego koleżance nie było do śmiechu. Najpierw w programie na żywo zapadła niezręczna cisza, a później głos zabrała sama Paulina Krupińska, która nie kryła swojego oburzenia.

– A znasz nazwisko najbogatszego człowieka na świecie? Ja dopiero teraz się dowiedziałam – odpowiedziała koledze prezenterka.

To jednak nie sprawiło, że Damian Michałowski wycofał się i zaprzestał dalszego komentowania całej sprawy. W pewnym momencie prowadzący „Dzień dobry TVN” zdecydował się na kolejny żart.

– Paulina Krupińska-Arnault, a może Damian Michałowski-Arnault? – kontynuował ze śmiechem dziennikarz.

Tego już było za wiele, a po minie prowadzącej show można się było domyśleć, że ta dyskusja bardzo jej się nie podoba, natomiast żarty kolegi w ogóle jej nie bawią. W końcu postanowiła zakończyć tę wymianę zdań jednym krótkim sformułowaniem.

– Nie, ja nie gustuję w starszych mężczyznach – powiedziała gwiazda z zażenowaniem.

Zobacz zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie — Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!