Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ledwo ogłosili nową prowadzącą “PnŚ” i się zaczęło
Julia Bogucka
Julia Bogucka 19.02.2024 15:37

Ledwo ogłosili nową prowadzącą “PnŚ” i się zaczęło

Pytanie na Śniadanie Joanna Górska Robert Stockinger
KAPiF

Po medialnej rewolucji w telewizji publicznej w końcu poznaliśmy jakieś konkrety. W ostatnich dniach ogłoszono ostatnią parę prowadzących poranne pasmo emitowane na antenie TVP2. Mowa oczywiście o “Pytaniu na Śniadanie”. Niektórzy widzowie sceptycznie patrzą na ten wybór, jest w Katarzynie Pakosińskiej coś, co może nie spotkać się z aprobatą.

Wielkie zmiany w programie "Pytanie na Śniadanie"

W obliczu medialnej rewolucji rozpoczętej 19 grudnia poprzez przegłosowanie przez Sejm uchwały w ich temacie, w telewizji publicznej zaszły olbrzymie zmiany. Niektóre z nich dotyczą również porannego pasma emitowanego na TVP2, czyli “Pytania na Śniadanie”. Format zyskał nową szefową, która obiecała, że zrobi wszystko, aby utrzymać sympatię widzów na wysokim poziomie.

Od tego momentu wiele rzeczy zaczęło intensywnie się zmieniać. Zaczęło się od poruszania tematów wcześniej pomijanych przez stację. To między innymi związki partnerskie pomiędzy osobami tej samej płci lub wątek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Postanowiono również zmienić skład prowadzących. Z pracą pożegnały się wszystkie dotychczasowe pary, a na ich miejscu pojawiły się nowe twarze. Niektóre z nich były już wcześniej związane z “Pytaniem na Śniadanie”. Modyfikacje są odbierane w bardzo różny sposób przez widzów, czasami śmiało je krytykują.

Siostra Kurzajewskiego nagle się WYGADAŁA! Płyną gratulacje Sikora już nie ukrywa, co go łączy z Tomaszewską. Są bliżej niż myślicie

"Pytanie na Śniadanie" ogłosiło nowych prowadzących

Do niedawna niektóre z tych zmian wciąż były owiane tajemnicą. Po kolei ujawniano wszystkich nowych prowadzących, których skład miał docelowo liczyć pięć par, na pięć dni w tygodniu, podczas gdy weekendy miały być obsadzane rotacyjnie. Do tej pory swój debiut zaliczyło osiem osób, a byli to: Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Klaudia Carlos i Robert El Gendy oraz Joanna Górska i Robert Stockinger.

KAPIF_oryginal_K1156775F.jpg
Źródło: KAPiF

W ostatnich dniach ogłoszono ostatnią parę prowadzących “Pytanie na Śniadanie”. Przez długi czas program trzymał widzów w napięciu, dając im jedynie drobne sugestie, na przykład dotyczące imion nowych prezenterów. W końcu jednak dowiedzieliśmy się, że w tej roli wystąpią również Katarzyna Pakosińska związana z “Kabaretem Moralnego Niepokoju” oraz pochodzący z Krakowa konferansjer Piotr Wojdyło.

ZOBACZ TEŻ: Wparował do studia "Pytanie na Śniadanie" bez ubrań. Zaskakujące

Czy widzowie "Pytania na Śniadanie" to wytrzymają?

Zmiany w mediach publicznych mają swoich zwolenników, jak i zagorzałych przeciwników. Nie każdy dotychczasowy fan formatu “Pytanie na Śniadanie” z zadowoleniem obserwuje to, co widzi na ekranie swojego telewizora. Nowi prowadzący od czasu do czasu przeżywają mniejsze lub większe wpadki, najczęściej wynikające ze stresu. Również inne elementy ich zachowania mogą nie przypaść oglądającym do gustu. 

Podobnie jest w przypadku nowej pary, która została ogłoszona w ostatnich dniach, czyli Katarzyny Pakosińskiej i Piotra Wojdyło. Niektórzy widzowie zwracają uwagę na… charakterystyczny śmiech znanej z działalności kabaretowej artystki. Nie każdy jest jego fanem, o czym świadczą komentarze w mediach społecznościowych.

“O rany, kto wytrzyma ten denerwujący, irytujący śmiech?”

“Oby tylko się nie śmiała… obrońcy nowego PNS cały czas pisali, że prawdziwi dziennikarze tworzą nową śniadaniówkę. No o pani Kasi raczej nie można tego powiedzieć…”

To tylko niektóre z wypowiedzi oglądających “Pytanie na Śniadanie”. A jak wy myślicie? Do debiutu nowej pary została jeszcze chwila czasu, wystąpią wspólnie przed kamerami we wtorek 20 lutego o godzinie 7:30. Będziecie to obserwować?

Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik