Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Siwe włosy i twarz poorana zmarszczkami. Tak Doda będzie wyglądała za 50 lat. Hot or not?
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.12.2023 19:25

Siwe włosy i twarz poorana zmarszczkami. Tak Doda będzie wyglądała za 50 lat. Hot or not?

Doda ze zmarszczkami i siwymi włosami
Doda ze zmarszczkami i siwymi włosami, fot. KAPIF

Doda jest nie tylko jedną z najbardziej utalentowanych piosenkarek w polskim show-biznesie, ale również jedną z najpiękniejszych kobiet w naszym kraju. Nic więc dziwnego, że widok piosenkarki z siwymi włosami i zmarszczki do reszty zaskoczył internautów.

Doda króluje w social mediach

Doda nie może obecnie narzekać na brak obowiązków zawodowych i zainteresowanie internautów. Gwiazda nie tylko ma za sobą niezwykle intensywny czas trasy koncertowej, ale również nagrywania swojego autorskiego programu “Doda. Dream show”. Mimo ogromu pracy wokalistka zawsze znajdzie czas dla swoich fanów i niezwykle aktywnie udziela się w social mediach.

Tym razem gwiazda postanowiła zaskoczyć fanów niecodzienną fotografią, która pojawiła się na jej profilu na Instagramie. Możemy na niej zauważyć, że ma ona siwe włosy oraz sporo znacznych zmarszczek. O co konkretnie chodzi?

Ślubu nie będzie! Doda wraca w wielkim stylu. Piosenkarka zaskakuje nawet najwierniejszych fanów Doda apeluje o pomoc. Poruszył ją filmik Gońca o seniorce opiekującej się chorym synem

Doda zapozowała w siwym włosach i zmarszczkach na twarzy

Na profilu wokalistki na TikToku pojawiło się zaskakujące nagranie, na którym możemy zauważyć znaczne zmiany w jej wyglądzie. Doda nie tylko ma niezwykle siwe włosy, ale też mocno pomarszczoną. Okazało się, że gwiazda postanowiła wziąć udział w niezwykle popularnej zabawie, która ma na celu pokazanie, jak zmienimy się w ciągu najbliższych kilkudziesięciu lat.

Piosenkarka wyjaśniła, że jest to okazja również dla jej rodziców, aby mogli sprawdzić, jak ich córka będzie wyglądała wtedy, gdy ich najprawdopodobniej nie będzie już na tym świecie.

Dla moich rodziców, żeby zdążyli mnie taką zobaczyć 

Lata stopniowo mijały, a twarz wokalistki ulegała coraz większej zmianie, aż w końcu licznik zatrzymał się na dacie 2073 rok. Wtedy też mogliśmy zobaczyć “najstarszą” wersję blondynki.

ZOBACZ TEŻ: Przykre słowa po ostatnim koncercie Dody. Fani nie żałowali mocnych słów.

Doda komplementowana za siwe słowy i zmarszczki

Fani nie pozostali obojętni na nowy wizerunek swojej ulubienicy. Wszyscy natychmiast zaczęli komplementować jej urodę i zgodnie stwierdzili, że nawet pomimo upływu lat piosenkarka wciąż wygląda oszałamiająco pięknie.

Sama Doda również wydaje się nie być przerażona tym, jak według sztucznej inteligencji będzie wyglądać za kilkadziesiąt lat, ponieważ jej twarz do samego końca zdobił ogromny uśmiech. A Wam jak się ona podoba?

Doda w siwych włosach i zmarszczkach.jpg
Doda pokazała się w nowej odsłonie, fot. Instagram
Tagi: doda