Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Żona Łukasza Nowickiego i Opczowska zabrały głos po jego odejściu z "Pytania na śniadanie". "Łamiesz nam serca"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 28.06.2023 09:40

Żona Łukasza Nowickiego i Opczowska zabrały głos po jego odejściu z "Pytania na śniadanie". "Łamiesz nam serca"

Żona Łukasza Nowickiego i Małgorzata Opczowska o jego odejści z PnŚ, fot. KAPIF
Żona Łukasza Nowickiego i Małgorzata Opczowska o jego odejści z PnŚ, fot. KAPIF

Nie milkną głosy wokół wczorajszego niespodziewanego komunikatu Łukasza Nowickiego. Dziennikarz poinformował o swoim odejściu z programu “Pytanie na śniadanie”, czym wywołał burzę w sieci. Teraz głos zabrały jego żona i programowa koleżanka Małgorzata Opczowska.

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Uwielbiany dziennikarz Telewizji Polskiej postanowił podzielić się z fanami niespodziewaną informacją za pomocą swojego profilu na Instagramie. Łukasz Nowicki ogłosił, że po 13 latach pracy na planie “Pytania na śniadanie” podjął decyzję o zakończeniu współpracy z show TVP.

Prezenter wyjawił, że smutnymi wiadomościami miał podzielić się dopiero w czwartek, ale niektóre sprawy uległy przyspieszeniu i pozwoliły mu na poinformowanie internautów we wtorkowy wieczór. Informacja ta wywołała prawdziwe poruszenie w sieci, zarówno wśród wiernych fanów show jak i jego programowych kolegów i koleżanek.

Michał Wiśniewski zdradził prawdę o swoim byłym partnerze. Dlatego zdecydował się na związek z mężczyzną

Łukasz Nowicki zdradza powody swojego nagłego odejścia z "PnŚ"

Po serii zwolnień z konkurencyjnego “Dzień Dobry TVN” wiele osób spekulowało na temat powodów, dla których Łukasz Nowicki podjął decyzję o odejściu z “Pytania na śniadanie”. Z pomocą przyszedł sam dziennikarz, który wyjaśnił, że po prostu poszukuje nowych wyzwań, a także chce w większym stopniu skupić się na bliskich i ukochanym teatrze.

-To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania. Nie jest prawdą, jak czytam, że czekają na mnie nowe rozrywkowe projekty. Prawdą jest,  że chce więcej czasu poświecić rodzinie, podcastowi „ Z Nowickim Po Drodze” i teatrowi - napisał prezenter pod najnowszym postem na swoim profilu na Instagramie.

Żona Łukasza Nowickiego skomentowała jego odejście ze śniadaniówki

Decyzja prezentera wywołała burzę w sieci. Oprócz komentarzy zawiedzionych fanów można znaleźć również wyrazy wsparcia i smutku od kolegów i koleżanek z porannego show Telewizji Polskiej. Post Łukasza Nowickiego skomentowała między innymi Katarzyna Cichopek oraz Małgorzata Opczowska. Programowa partnerka dziennikarza nie kryje swojego smutku.

-Łamiesz nam serca. Dziękuję za wszystko, za ten niesamowity uśmiech, za dobro, zrozumienie i wsparcie. Będę tęsknić - napisała Małgorzata Opczowska pod zdjęciem Łukasza Nowickiego.

Wzruszające pożegnanie dziennikarza skomentowała również jego ukochana żona Olga Nowicka. Kobieta wyznała, że jest bardzo dumna z męża i zawsze będzie stać po jego stronie.

-Jestem z Ciebie dumna, zawsze z Tobą - wyznała ukochana gwiazdora.

Zobacz post:

Łukasz Nowicki instagram.jpg
Łukasz Nowicki odchodzi z “Pytania na śniadanie”, fot. Instagram/@lukasz_nowicki
Małgorzata Opczowska Łukasz Nowicki instagram.jpg
Małgorzata Opczowska koemntuje odejście Łukasza Nowickiego z “PnŚ”, fot. Instagram/@lukasz_nowicki
Żona Łukasza Nowickiego o jego odejściu.jpg
Żona Łukasza Nowickiego komentuje jego odejście z “PnŚ”, fot. Instagram/@lukasz_nowicki
Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"