Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie", informacja gruchnęła nagle! Wiadomo, co się dzieje
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 27.06.2023 18:19

Łukasz Nowicki opuszcza "Pytanie na śniadanie", informacja gruchnęła nagle! Wiadomo, co się dzieje

Łukasz Nowicki
fot. KAPiF, Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Łukasz Nowicki od wielu lat kojarzony jest z programem “Pytanie na śniadanie”. Okazuje się jednak, że dziennikarz opuści śniadaniówkę TVP. Niedawno zrobił on sobie przerwę od telewizji, a teraz odejdzie na stałe.

W wielu polskich stacjach telewizyjnych dochodzi aktualnie do sporych zmian. Niedawno w Polsacie pożegnano Katarzynę Dowbor, a do fali zwolnień doszło też w bezpośredniej konkurencji programu TVP, czyli “Dzień dobry TVN”.

Łukasz Nowicki odchodzi z "Pytania na śniadanie"

Zmian nie ustrzeże się również “Pytanie na śniadanie”. Łukasz Nowicki prowadzi ten program od 2010 roku i jest uwielbiany przez widzów. Jego odejście będzie dla nich mocnym ciosem i może wpłynąć na wyniki oglądalności śniadaniówki.

Powodem takiej decyzji prezentera nie są kwestie finansowe, a chęć skupienia się na swojej rodzinie, prowadzeniu podcastu i teatrze, który był dla niego, jak sam podkreślił najważniejszym miejscem zawodowym.

Dlaczego Anastazję znaleziono bez palców? Śledczy przeanalizował zachowanie Salahuddina S., ma mrożącą hipotezę

Łukasz Nowicki chce się skupić na rodzinie

Portal “Świat Gwiazd” ustalił, że pożegnanie Łukasza Nowickiego w programie “Pytanie na śniadanie” ma nastąpić w najbliższy czwartek. Jego koledzy z pracy chcą przygotować coś szczególnego i ma to być zrobione ze sporą pompą.

- Po 13 latach zdecydowałem się odejść z Pytania na Śniadanie. To był piękny czas, pełen cudownych, zabawnych i wzruszających momentów. Ale czas poszukać nowych wyzwań. Za kilka dni kończę 50 lat, a za wiekiem idą przemyślenia, podsumowania - napisał na Instagramie prezenter.

Co dalej z Łukaszem Nowickim po odejściu z "Pytania na śniadanie"?

“Pytanie na śniadanie” dużo straci bez Łukasza Nowickiego, a prezenter chce się skupić na innych projektach. Podcast, o którym sam wspomina, jest o podróżach, które są bardzo ważną częścią jego życia.

Wiele z nich prezenter relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Był już w wielu ciekawych miejscach na świecie, ale dużą radość sprawia mu także przemierzanie krajowych tras i prezenter docenia piękno Polski.

Powiązane
 Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"?, fot. kadr z serialu „Świat według Kiepskich”
Jak dobrze znasz "Świat według Kiepskich"? Tylko garstka wie, "co jest, kurde"