Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Hanna Lis miała wypadek? Połamane obie ręce, pęknięte żebro a to nie wszystko. "Wybaczcie"
Michał Fitz
Michał Fitz 29.07.2023 13:10

Hanna Lis miała wypadek? Połamane obie ręce, pęknięte żebro a to nie wszystko. "Wybaczcie"

Hanna Lis
fot. KAPiF; Hanna Lis miała wypadek

Hanna Lis od jakiegoś czasu starała się być aktywną komentatorką wydarzeń w Polsce i na świecie. Teraz poinformowała swoich odbiorców, że musi na pewien czas zastopować. Zmusił ją do tego jej stan zdrowia, który nagle znacząco się pogorszył. Opis obrażeń może sugerować jakiś wypadek.

Hanna Lis z obrażeniami

Dziennikarka weszła w dyskusję ze swoimi odbiorcami przy okazji śmierci swojej idolki, Sinead O'Connor. Zwróciła się więc do nich, by ich przeprosić, że nie może tego wątku kontynuować. Właśnie wtedy postanowiła wytłumaczyć, dlaczego nie jest w stanie.

Złamałam obie ręce, do tego pęknięte żebro i uraz kolana. Bywało lepiej

Kolejny cios dla Sylwii Peretti. Ewa Minge nie wytrzymała, musiała interweniować

Hanna Lis miała wypadek?

Dziennikarka wytłumaczyła się ze swojej nieobecności, wypisując listę swoich obrażeń, które przecież wyglądają bardzo niepokojąco. Można odnieść wrażenie, że Lis miała jakiś poważny wypadek. Póki co jednak nie skupiała się na tłumaczeniu, co dokładnie się stało.

Niewykluczone, że opowie o całej sytuacji, gdy już wydobrzeje. Biorąc pod uwagę jej liczne kontuzje, nie ma się co dziwić, że w tej chwili nie rozwodziła się nad feralną sytuacją.

Hanna Lis ze specjalnymi podziękowaniami

Hanna Lis znalazła jednak siłę, by przesłać w eter jeszcze jeden komunikat. Ten były typowo dziękczynny. Dziennikarka zwróciła się bowiem do konkretnego lekarza, polecając przy okazji jego profil, z podziękowaniami za sprawną interwencję.

Przy okazji podziękowania dla najlepszego ortopedy pod słońcem, który mnie wczoraj reperował. Dzięki doktorze!

Hanna lis zrzut 2.JPG
fot. instagram.com/hanna_lis
Hanna lis zrzut.JPG
fot. instagram.com/hanna_lis
Tagi: hanna lis