Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Koło fortuny": największa wpadka w historii programu, po odpowiedzi ze wstydu ukryła twarz w dłoniach
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.06.2023 17:15

"Koło fortuny": największa wpadka w historii programu, po odpowiedzi ze wstydu ukryła twarz w dłoniach

Koło fortuny
Uczestniczka "Koła Fortuny" popełniła wielką wpadkę. Fot. kadr z programu "Koło Fortuny"

Widzowie podczas oglądania “Koła fortuny” nie tylko obserwują zmagania uczestników, ale również sami próbują wytężyć umysły przy zgadywaniu kolejnych haseł. Jednak tym razem, gdy wydawało się, że już wszyscy znają odpowiedź, kobieta, która brała udział w show, popełniła kolosalną wpadkę!

"Koło fortuny": Uczestniczka natrafiła na popularne hasło

“Koło fortuny” jest uwielbianym przez miliony Polaków teleturniejem. Polega na losowaniu kwot podczas kręcenia tytułowym kołem oraz odpowiednim dobieraniem liter, by zgadnąć ukryte hasło. Kategorii jest wiele, dlatego powodzenie w grze zależy nie tylko od spostrzegawczości uczestników, ale również szczęścia. 

Widzowie “Koła fortuny” rzadko kiedy biernie obserwują wydarzenia rozgrywające się w show. Każdy stara się obstawić właściwe hasło. W odcinku, w którym wzięła udział Małgorzata, wydawało się, że szczęście jest po jej stronie. Odgadła znaczną większość liter, których brakowało w haśle z kategorii “powiedzenie”. Niespodziewanie zmarnowała swoją szansę! W szoku był nawet prowadzący.

Wyszła za Araba, a teraz wyjawiła, jak wygląda jej życie. Coś podobnego trudno nawet sobie wyobrazić

"Koło fortuny": Uczestniczka odgadła większość liter, które układały się w hasło. Nagle popełniła wielką wpadkę

W odcinku “Koła fortuny”, o którym mowa, wzięła udział pani Małgorzata, która wydawała się zaprawioną w boju uczestniczką. Jednak kiedy natrafiła na hasło z kategorii “powiedzenie”, sprawy zaczęły się lekko komplikować. Po uzupełnieniu stałych liter, którymi były R, S, T, L, N oraz E, kobieta podała swoje 3 samogłoski oraz 1 spółgłoskę. Pani Małgorzata zdecydowała się na sprawdzoną kombinację liter — W, Z, K, A. Udało jej się odgadnąć tym sposobem aż 7 kolejnych liter!

Hasło, które zostało uzupełnione o odgadnięte litery, prezentowało się w następujący sposób:

_EST R_Z_K_
_EST ZA_AWA

Znaczna część widzów już się domyślała, jak może brzmieć zaszyfrowane powiedzenie. Jednak Małgorzata nie wyglądała już tak pewnie. Ze skupieniem wpatrywała się w tablicę, a czas na odgadnięcie hasła powoli się kończył.

"Koło fortuny": Kobieta wypaliła pierwsze, co przyszło jej na myśl. Wszystko się nagrało!

Prowadzący “Koło fortuny” poinformował uczestniczkę, że na odgadnięcie hasła ma jedynie 10 sekund. Nic jednak nie zapowiadało tego, że będzie musiała nad nim dłużej pomyśleć, ponieważ wydawało się bardzo proste. Tymczasem kolejne sekundy mijały, a Małgorzata milczała!

Jest różdżka, jest zabawa? – wypaliła w końcu.

– Nie, Małgosiu! “Jest ryzyko, jest zabawa”! – poprawił ją prowadzący. Ciężko było mu uwierzyć w to, co się właśnie stało! 

Dla wielu widzów hasło, którego nie odgadła Małgorzata, wydawało się oczywiste. Gdy uczestniczka dowiedziała się, jak brzmiało, wyglądała, jakby miała zapaść się pod ziemię. Ze wstydu ukryła twarz w dłoniach, próbując choć trochę się zasłonić.

– Byłem pewien, że zgadniesz… – dodał rozgoryczony prowadzący. 

koło fortuny
Uczestniczka "Koła Fortuny" popełniła wielką wpadkę. Fot. kadr z programu "Koło Fortuny"
Powiązane
Olgierd Łukaszewicz
Rozpoznasz te gwiazdy PRL po oczach? Numer 4 to wyzwanie dla każdego