Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Kolejna śmierć "Gwiazdy Lombardu". Nie żyje 39-latek. Ciarki przechodzą na myśli o szczegółach tragedii
Julia Bogucka
Julia Bogucka 21.01.2024 11:35

Kolejna śmierć "Gwiazdy Lombardu". Nie żyje 39-latek. Ciarki przechodzą na myśli o szczegółach tragedii

Rick Harrison, Adam Harrison
CanvaPro, Instagram

Olbrzymia tragedia spotkała program “Gwiazdy Lombardu”. Jego prowadzący, Rick Harrison, pogrążył się w żałobie po śmierci jednego ze swoich synów. Najbliżsi zmarłego proszą o prywatność, chcą przejść przez ostatnie pożegnanie z gronie rodziny. Okoliczności zdarzenia mogą zmrozić krew w żyłach.

"Gwiazdy Lombardu" z olbrzymią popularnością

To program reality-show, który możemy oglądać na antenie History i Fokus TV. Umiejscowiony na przedmieściach Las Vegas lombard stał się sceną ilustrującą zachowania jego klientów, chcących zastawić lub sprzedać wszelkiego rodzaju produkty. Oglądający przyglądają się również relacjom i konfliktom pomiędzy pracownikami zakładu, w których skład wchodzą Rick Harrison, jego syn Corey i przyjaciel chłopaka Austin “Chumlee” Russel.

Program okazał się międzynarodowym hitem, a pierwszy raz pojawił się w telewizji jeszcze w 2009 roku. Według notowań jest to najlepsze show telewizyjne oraz drugie w kolejności reality-show - tuż po "Ekipie z New Jersey". Program doczekał się kilku spin-offów, w których występują między innymi eksperci, którzy odwiedzali lombard w celu ocenienia wartości przyniesionych produktów.

Druzgocące wieści z ostatniej chwili – nie żyje wybitny polski muzyk. Uwielbiał go cały kraj Nie żyje aktor uwielbianego serialu. Ostatnie zdjęcie wywołuje rozpacz, żona była przy nim do samego końca

"Gwiazdy Lombardu" spotkała olbrzymia tragedia

Niedawno media obiegła bardzo przykra informacja. Jej autorem był właściciel lombardu prezentowanego w programie, Rick Harrison. Chodzi o śmierć jednego z jego synów. Mężczyzna doczekał się w swoim życiu trójki dzieci, Coreya — współwystępującego w show, Jake'a oraz Adama. Ostatni z nich zmarł. Rick opublikował wiadomość o tym na swoim profilu na Instagramie.

“Zawsze będziesz w moim sercu! Kocham Cię, Adam”

- czytamy w opisie fotografii.

Według informacji mężczyzna zmarł w wieku 39 lat w Las Vegas, a nastąpiło to 19 stycznia. Adam również pojawiał się w programie, przez co tragedia wstrząsnęła jego fanami. Wiele osób złożyło kondolencje zmarłemu, wliczając w to Donalda Trumpa Jr.

“Tak mi przykro, stary”

- czytamy w komentarzu.

ZOBACZ TEŻ: Nie żyje aktor z “Na Wspólnej”. Branża w rozpaczy. Przykre wieści napływają z Krakowa

Okoliczności śmierci syna Ricka Harrisona

Nie zostało jeszcze potwierdzone, co było bezpośrednią przyczyną zgonu Adama. Według TMZ było to przedawkowanie substancji odurzających. Szczegóły związane ze śmiercią syna telewizyjnego gwiazdora są obecnie analizowane przez Departament Policji w Las Vegas. 

Jak przekazuje TMZ, najbliżsi zmarłego poprosili w mediach o prywatność i chcą przeżyć żałobę w otoczeniu rodziny. Publikację na Instagramie, mającą uczcić pamięć o zmarłym opublikował również Corey Harrison, jego brat, pracownik lombardu będącego planem zdjęciowym popularnego reality-show.

Źródło: rozrywka.goniec.pl

Tagi: nie żyje
Powiązane
Uśmiech Dody
Poznajesz uśmiechy tych celebrytek? Nawet ich mężowie mogliby się pomylić!