Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koszmarne wieści. Nie żyje gwiazdor serialu "Lombard". Ciężko uwierzyć, miał tylko 67 lat
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 10.01.2024 21:33

Koszmarne wieści. Nie żyje gwiazdor serialu "Lombard". Ciężko uwierzyć, miał tylko 67 lat

Ryszard Herba
Facebook "Lombard. Życie pod zastaw"/Canva

9 stycznia w wieku zaledwie 67 lat zmarł znany aktor Ryszard Herba. Jego kultową rolę w serialu “Lombard. Życie pod zastaw” znali niemal wszyscy.  Mamy już pierwsze informacje dotyczące pogrzebu aktora.

Żal i smutek po odejściu aktora Ryszarda Herby

Utalentowany aktor Ryszard Herba szerszej publiczności dał się poznać w emitowanym na antenie TV Puls formacie o tytule “Lombard. Życie pod zastaw”. Jednak to nie jedyne jego osiągnięcie aktorskie. Bardziej uważnej publiczności był on doskonale znany z wielu występów teatralnych, w takich spektaklach jak “Antygona w Nowym Yorku” reż. Robert Gonera oraz musicalu “Jeździec burzy”. 

Mateusz Murański nie żyje. Ekipa "Lombard. Życie pod zastaw" żegna przyjaciela

Informacja o jego śmierci obiegła media społecznościowe

O śmierci wieloletniego współpracownika w swoich mediach społecznościowych poinformowało Miejsko - Gminne Centrum Kultury w Jelczu - Jaskowicach. 

Fani nie kryją rozczarowania i śpieszą z kondolencjami. Przekazujemy wyrazy współczucia dla pogrążonej w żałobie rodziny aktora. 

Ostatnie pożegnanie. Znamy szczegóły uroczystości

Z nekrologu, który pojawił się w sieci, znamy już informacje dotyczące pogrzebu aktora. Ryszard Herba zostanie pochowany 13 stycznia. A jego ostatnie pożegnanie odbędzie się na cmentarzu w Bystrzycy. Uroczystość pogrzebowa odbędzie się o godzinie 11:30. Niestety to nie pierwszy członek ekipy serialu Lombard, który od nas odszedł. Zaledwie rok temu pożegnaliśmy 29 letniego Mateusza Murańskiego wcielającego się w postać Adka.

Tagi: Lombard