Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Karty aż krzyczą". Tarocistka zobaczyła wyniki wyborów. Jedna przepowiednia już się sprawdza
Michał Fitz
Michał Fitz 11.10.2023 22:05

"Karty aż krzyczą". Tarocistka zobaczyła wyniki wyborów. Jedna przepowiednia już się sprawdza

tarot
fot. CanvaPro; TVP Info

Kampania wyborcza weszła już w najbardziej decydującą fazę. Sondaże oczywiście wiele sugerują, ale nie są w stanie powiedzieć nam całej prawdy? A co na ten temat sądzą karty? Popularna tarocistka, Anna Kempisty postanowiła to sprawdzić.

Wyniki wyborów według tarocistki: Kto wygra?

Wspomniana wyżej kobieta w swoich kartach znalazła dosyć jednoznaczną odpowiedź na pytanie dotyczące zwycięzcy wyborów. Tarot wcale nie pokazał jej nic zdumiewającego, bo już wszelkie sondaże pokazują, że największe poparcie będzie miał PiS.

Podobnie sugerują karty. Kobieta zaznacza jednak, że według niej obecnie rządząca partia nie osiągnie takiego wyniku, by móc cieszyć się bezwzględną większością. By rządzić, będą musieli zawiązać z kimś koalicję.

Jarosław Kaczyński zniszczył wieniec pod pomnikiem smoleńskim. Wpadł w furię, rozległy się krzyki

Wyniki wyborów według tarocistki: Czarny koń wyborów

Karty pokazały tarocistce także to, kto będzie miał najlepszy wynik względem przewidywań. Okazuje się, że ostatnio rosnące szanse Trzeciej Drogi mają też swoje odbicie w kartach. Kempisty przyznała, że według niej w tym komitecie wyborczym będzie panowało ogromne zadowolenie z wyników.

Mniej uradowani mogą być za to sympatycy Konfederacji. Ta swego czasu cieszyła się ogromnym poparciem, które jednak zaczęło nieco spadać. Tarocistka przewiduje, że wynik tego komitetu wyborczego będzie mniejszy, niż zakładają jego członkowie.

Wyniki wyborów według tarocistki: Będą nerwy

Sondaże sugerują, że wyniki wyborów będą bardzo zacięte i trudno przewidzieć, jaka utworzy się po nich koalicja. Niewykluczone zresztą, że dojdzie do sytuacji, że takowa wcale nie powstanie, w związku z czym cały proces trzeba będzie powtórzyć za kilkanaście miesięcy.

To samo pokazują karty. Anna Kempisty podkreśla, że decydujący moment wyborów będzie szalenie nerwowy i stresujący dla polityków. Zresztą nie tylko dla nich, bo wraz z nimi emocjonować będzie się cały kraj.

Karty aż krzyczą, że podczas wyborów będzie dużo emocji, stresów, nerwów.

Źródło: Fakt

Tagi: wybory
Powiązane
Helena Englert; Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek
Jak dobrze znasz rodziny gwiazd? Quiz tylko dla prawdziwych fanów