Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kolejni prowadzący odchodzą po latach współpracy! TVN wydał oficjalny komunikat
Michał Fitz
Michał Fitz 28.07.2023 10:34

Kolejni prowadzący odchodzą po latach współpracy! TVN wydał oficjalny komunikat

"Uwaga!" TVN
fot. KAPiF; Pawel Wodzynski/East News; Zmiany w TVN

Kilka tygodni temu TVN ogłosił ogromne zmiany w składzie osobowym swojego show śniadaniowego. Jak się teraz okazuje, to nie koniec kadrowych zawirowań. Teraz pożegnano się z prowadzącymi innego, bardzo popularnego programu tej stacji.

Kolejni prowadzący odchodzą z TVN

Tym razem mowa o interwencyjnym, społecznym programie “Uwaga!”, który regularnie przybliża dramaty i problemy najzwyklejszych ludzi. Na oficjalnym profilu tego projektu pojawił się obszerny komunikat, w którym wyjaśniono, kogo nie zobaczymy w najnowszym sezonie.

Chcieliśmy bardzo podziękować Zbigniewowi Łuczyńskiemu oraz Tomaszowi Kubatowi za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia.

TO jeszcze nie koniec! Właśnie przekazano, co ma stać się z wrakiem auta syna Sylwii Peretti. Przełomowe wieści

Skąd zmiany w interwencyjnym programie TVN?

W oświadczeniu oczywiście podziękowano dotychczasowym prowadzącym i doceniono ich wkład w rozwój programu, ale nie wyjaśniono, co jest powodem takiej zmiany. Nie wiadomo więc, czy panowie sami zrezygnowali, bo szukają nowych, zawodowych wyzwań, czy to po prostu kolejny etap odświeżania kadry przez szefostwo TVN.

Niewykluczone zresztą, że niedługo sami zainteresowani zabiorą głos, by wyjaśnić, w jakich okolicznościach rozstali się ze stacją. Póki co internauci raczej skłaniają się w kierunku drugiej z opcji.

Kto poprowadzi "Uwagę!"?

We wspomnianym wyżej komunikacie poinformowano także, kto zajmie miejsce wspomnianych dziennikarzy. Okazuje się, że producenci wszystko skrupulatnie sobie zaplanowali. Nie wygląda to na nagłą sytuację.

Jednym z prowadzących wciąż będzie Ryszard Cebula. Dołączy do niego Daria Górka, która będzie pierwszą kobietą w tej roli w historii programu. Poza nimi “Uwagę!” prowadzić będą także dotychczasowi reporterzy terenowi, Tomasz Patora i Jakub Dreczka.

Zobacz zdjęcie:

prowadzący uwaga.png
Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński
fot. KAPiF
Tagi: tvn
Powiązane
Marcin Miller
Znasz perfekcyjnie utwory zespołu Boys? Ten quiz jest arcytrudny