Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kamila z "Rolnik szuka żony" przeszła uderzającą metamorfozę. Nie tego chciała. "Jestem wku******"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 09.04.2023 12:25

Kamila z "Rolnik szuka żony" przeszła uderzającą metamorfozę. Nie tego chciała. "Jestem wku******"

Kamila Boś
fot. instagram.com/kamila.bos

Kamila Boś, znana z programu “Rolnik szuka żony”, udała się do fryzjera, gdzie przeszła radykalną metamorfozę. Zdecydowała się na ostre cięcie, jednak jak sama przyznała, nie jest zadowolona z efektu. Wyjaśniła, skąd pomysł na taką przemianę. 

Okazuje się, że zmiana fryzury nie była zachcianką, a koniecznością. Kamila wyjawiła, że ścięcie kosmyków było wynikiem ich nadmiernego zniszczenia i łamliwości. Mimo to efekt ją negatywnie zaskoczył. 

Kamila Boś gwiazdą "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś wzięła udział w 8. edycji programu “Rolnik szuka żony”, gdzie wystąpiła w tytułowej roli, szukając za pośrednictwem formatu partnera. Uczestniczka szybko zyskała sympatię widzów i została okrzyknięta “królową pieczarek”, z racji wykonywanego zajęcia. 

Swoją charyzmą i osobowością przyciągnęła do siebie ogromną ilość obserwatorów, a dziś jej aktywność w sieci śledzi blisko 170 tys. osób. To właśnie za pośrednictwem social mediów dzieli się z internautami swoim życiem oraz przemyśleniami. Nie było inaczej, kiedy zdecydowała się na metamorfozę. 

„Mamo, przestań”. Syn próbował powstrzymać Magdę Gessler, zaczęła oblewać się winem w restauracji

Kamila Boś przeszła metamorfozę

Kamila Boś z “Rolnik szuka żony” pochwaliła się efektem wizyty u fryzjera. Wyjaśniła również, że zdecydowała się na ścięcie włosów, ponieważ były w kiepskiej kondycji. Wspomniała o ich kruszeniu i łamaniu, dlatego najlepszą opcją okazało się ich podcięcie.

Pragnęłam mieć długie włosy, ale to była najrozsądniejsza decyzja, bo włosy moje nie przetrwały, strasznie mi się kruszą, łamią. Ta grzywka to też nie dlatego, że chciałam, ale wolę mieć grzywkę niż łysinkę — powiedziała w relacji Kamila.

Kamila z "Rolnik szuka żony" w mocnych słowach o efekcie metamorfozy

Kamila Boś w nowej fryzurze wygląda zupełnie inaczej. Po jej długich włosach nie zostało ani śladu, a dodatkowo pojawiła się również grzywka. Rolniczka w mocnych słowach, nie szczędząc wulgaryzmów, odniosła się do finalnego efektu. Przyznała, że nowa fryzura ją zaskoczyła i nie tego się spodziewała. Pocieszenie odnalazła jednak w fakcie, że włosy szybko jej rosną. 

Jestem zaskoczona, ale też nie będę ukrywała, że wkur*****. Bardzo, bardzo, bardzo. Pocieszam się tylko tym, że mi włosy szybko rosną. […] Ja nie mogę powiedzieć, że się źle czuję w tych włosach, tylko ja miałam inne wyobrażenie — dodała Kamila. 

Pod nagraniem z metamorfozą rolniczki pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wśród nich nie tylko komplementy, ale również słowa wsparcia. 

— Jest ok, ale poprzednia fryzura dużo lepsza. Grzywka niekoniecznie dla pani.

W dłuższych było lepiej o wiele.

Zdecydowanie nie. 

— Ja uważam, że ta fryzura dodała Ci zdecydowanie takiego dziewczęcego uroku. i wbrew co tu piszą tzw. "życzliwi" odjęła Ci lat — czytamy w komentarzach na profilu Kamili. 

Zobacz zdjęcia:

Boś 1.JPG
fot. instagram.com/kamila.bos
Boś.JPG
fot. instagram.com/kamila.bos
Boś 2.JPG
fot. instagram.com/kamila.bos