Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Wielkie trzęsienie ziemi w "Dzień Dobry TVN", pięciu prowadzących traci pracę. Na liście m.in. Rozenek
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 22.06.2023 21:13

Wielkie trzęsienie ziemi w "Dzień Dobry TVN", pięciu prowadzących traci pracę. Na liście m.in. Rozenek

Dzień Ddobry TVN, Małgorzata Rozenek
fot. KAPiF, Dzień Dobry TVN

Format „Dzień dobry TVN” jest jednym z najchętniej oglądanych polskich programów śniadaniowych. W stacji TVN ostatnio aż roi się od zmian. Niedawno z programu „Szkło kontaktowe” odszedł Krzysztof Dauszkiewicz, wczoraj z pracą w jednym z teleturniejów pożegnała się Dorota Wellman, dziś padło na niektórych prowadzących „Dzień Dobry TVN”. 

„Dzień Dobry TVN” po kilku miesiącach pożegna się z Małgorzatą Rozenek

Zmiany w stacji TVN dosięgły także jeden z ich flagowych formatów, jakim jest „Dzień Dobry TVN”, bez którego wielu Polaków nie potrafi wyobrazić sobie poranka. Wraz z nowym sezonem, który zadebiutuje na antenie już jesienią, widzowie nie zobaczą już wielu prowadzących. Po zaledwie kilku miesiącach z formatem pożegna się Małgorzata Rozenek, która wcześniej ujawniła, że prowadzenie śniadaniówki było jej wielkim marzeniem:

– Małgosi Rozenek-Majdan w imieniu całej redakcji życzymy kolejnych zawodowych sukcesów. Bardzo dziękujemy za czas spędzony z nami w "Dzień Dobry TVN". Już wkrótce poinformujemy o jej nowym programie – pożegnano prowadzącą w oświadczeniu stacji.

Odtworzyli ostatnie chwile życia Anastazji, wychodzą na jaw wstrząsające szczegóły. "Była spokojna"

„Dzień Dobry TVN” pożegnają się także inne gwiazdy

Z programem „Dzień Dobry TVN” pożegna się także Agnieszka Woźniak-Starak. 

– Wiemy, że zmiany nie są łatwe, wywołują dużo emocji, które szanujemy. Równocześnie otwierają nowe drzwi, dlatego już dziś trzymamy kciuki za Agnieszkę Woźniak-Starak, na którą czeka kolejny projekt w naszej stacji oraz rola prowadzącej podczas najważniejszych wydarzeń telewizyjnych – napisała stacja TVN w oświadczeniu.

Poza nimi ze śniadaniówką pożegnają się także Małgorzata Ohme, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska. Ich dalszy los w stacji na razie nie jest znany.  

„Dzień Dobry TVN” – co dalej z formatem?

Program „Dzień Dobry TVN” nie znika z anteny. Stacja TVN poinformowała jakich składów prowadzących można spodziewać się jesienią, gdy program wróci do ramówki:

Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński – czytamy.

Źródło: dziendobry.tvn.pl, Plotek

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania