Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Do "Farmy" dołączył nowy uczestnik. Polacy oszaleli, gdy dowiedzieli się, kto to. "Mam dziwne uczucie"
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 27.01.2024 12:38

Do "Farmy" dołączył nowy uczestnik. Polacy oszaleli, gdy dowiedzieli się, kto to. "Mam dziwne uczucie"

"Farma", uczestnicy
Nowy uczestnik w programie "Farma". Fot. kadr z programu "Farma" Polsat

3 edycja programu “Farma” rozpala emocje wśród widzów z każdym nowym odcinkiem. Podczas gdy publiczność miała już upatrzonych faworytów, na scenie nagle pojawił się zupełnie nowy gracz. Wiele wskazuje na to, że uczestnik sporo namiesza w społeczności, która powoli zaczęła współpracować. Gdy internauci dowiedzieli się, kim jest, w sieci rozgorzała emocjonująca dyskusja. Widzowie wiążą z pojawieniem się Mateusza w programie wiele nadziei!

"Farma" cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród widzów

Program “Farma” to stosunkowo nowe reality-show, które emitowane jest na antenie Polsatu. Format oparty jest na szwedzkim odpowiedniku “The Farm”, który jest nadawany od 2022 roku. Uczestnicy, którzy biorą w nim udział, porzuca swój pełen wygód, nowoczesny styl życia, by zamieszkać na pustkowiu i zasmakować rolniczego trybu życia. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że do dyspozycji nie mają internetu, prądu, a nawet bieżącej wody. Na uczestników biorących udział w “Farmie” czeka emocjonująca przygoda, jednak główna stawka, jaką jest 100 tys. złotych oraz tytuł Super Farmera, zagrzewa farmerów-amatorów do walki. 

3. sezon programu jest prowadzony przez Marcelinę Zawadzką i Ilonę Krawczyńską. Tak jak poprzednie, ma składać się z 40 odcinków, w których uczestnicy będą musieli zmierzyć się z różnymi wyzwaniami. Po emisji najnowszego, 16. odcinka serii doszło do nieoczekiwanego zwrotu akcji. Ogłoszono, że do “Farmy” dołączy nowy uczestnik, Mateusz. Kim jest oraz co na jego temat sądzą widzowie?

Katarzyna Dowbor wróciła do TVP i tak przywitała Polaków. Słowa zapamiętamy na długo, ciężko powstrzymać emocje Szok, co Mariusz Szczygieł usłyszał od ochroniarza pod TVP. Lepiej usiądźcie, to stało się po 23 latach

Nowy uczestnik dołączył do "Farmy". Kim jest Mateusz?

31-letni Mateusz Słowik jest nowym uczestnikiem programu “Farma”. Na oficjalnym fanpage'u reality-show na Facebooku właśnie pojawił się post, z którego widzowie mogą dowiedzieć się, jaką jest osobą. Okazuje się, że pozostali uczestnicy zyskali nowego przeciwnika, który na co dzień pracuje jako ratownik medyczny.

Człowiek wielu twarzy. Pewny siebie, bezkompromisowy, zabawny i pod wieloma względami łagodny oraz empatyczny. Dobrze czyta i analizuje ludzi. Zafascynowany psychologią relacji. Od zawsze chodzący swoimi ścieżkami, nie uciekający od popełniania błędów, wybitnie nie lubiący popełniać ich ponownie.  Wychowany poprzez sport, który jest ważną częścią jego życia. Siatkarz. Dorastał na wsi, ale nie ma doświadczenia z życiem na roli. Chce udowodnić, że potrafi używać wideł i młotka - czytamy w opisie posta.

Mateusz dołącza do reszty osób w serialu w zaskakującym momencie. Okazuje się, że jego pierwszy dzień na farmie odbywa się tuż po tym, jak miał miejsce pojedynek, który wyłonił nową Farmerkę Tygodnia, czyli Amandę. Czy znajdzie jakiś sposób, by nawiązać relacje z rówieśniczką? A także czy uda mu się zaskarbić sympatie pozostałych uczestników? Na te pytania odpowiedź znajdziemy już niebawem. Tymczasem okazuje się, że pojawienie się Mateusza w programie wywołało bardzo wiele emocji wśród internautów, którzy podzielili się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TEŻ: Polacy włączyli rano TVP i aż ich zatkało. "To żart?", w sieci aż wrze od dyskusji po emisji "PnŚ" z nowymi prowadzącymi

Jak widzowie ocenili nowego uczestnika "Farmy"? Zaskakujące komentarze

Program “Farma” z sezonu na sezon zrzesza coraz większą grupę widzów, którzy z uwagą śledzą losy uczestników. Okazuje się, że nagłe pojawienie się w programie Mateusza wywołało prawdziwą burzę w komentarzach. Internauci są ciekawi, jak nowy farmer wpłynie na bieg wydarzeń na gospodarstwie, po tym, jak te właśnie zaczęły się stabilizować. 

W komentarzach pod postem, w którym ogłoszono uczestnictwo Mateusza, internauci podzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat jego osoby:

  • Jeśli chodzi o Mateusza, to na pewno pokaże się z dobrej strony. Wydaje się spoko - przyjazna, zaradna życiowo dusza z dużym bagażem, który zna się na ludziach i łagodzi skłóconych i dąży do pojednania. Ale to się wszystko okaże w następnych odcinkach, jak będzie.
  • Oj coś jest za pewny siebie, może być taki jak Amanda, obym się myliła.
  • Jeśli dadzą ci szansę, żebyś mógł się pokazać, to zobaczymy, co sobą reprezentujesz - czytamy.

Okazuje się, że nowy uczestnik wywołuje wśród widzów ciekawe skojarzenia:

Kogoś mi on przypomina, też mam dziwne uczucie, że już gdzieś występował.

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania