Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pokazali nagranie z wyborów. Niewiarygodne, kogo wzięli ze sobą do lokalu
Martyna Pałka
Martyna Pałka 15.10.2023 19:39

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pokazali nagranie z wyborów. Niewiarygodne, kogo wzięli ze sobą do lokalu

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wyborach 2023
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na wyborach 2023, fot. KAPIF; Instagram/@juliawieniawa

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki dołączyli do grona polskich gwiazd, które zachęcają do wzięcia udziału w głosowaniu i z tej okazji chwalą się dziś zdjęciami z trwających wyborów. Fani zwrócili jednak uwagę na coś innego. Niesamowite, kogo aktorka zabrała ze sobą do lokalu wyborczego.

Gwiazdy pokazują, jak głosują na trwających wyborach 2023

To właśnie dzisiaj w całej Polsce trwają długo wyczekiwane wybory parlamentarne. Lokale wyborcze są otwarte od godziny 7 do 21, a nasi rodacy tłumnie ruszyli, aby oddać głos na wybranych przez siebie kandydatów. Gwiazdy również nie próżnują i swoim przykładem chcą zachęcić wszystkich Polaków do poświęcenia kilku chwil i udania się na wybory 2023.

Instagram pełen jest zdjęć i filmików, za pomocą których ulubieńcy publiczności chcą przekonać wahających się do oddania swojego głosu. Teraz do tego grona dołączyli również Julia Wieniawa oraz Nikodem Rozbicki, którzy pochwalili się zaskakującym nagraniem.

Śmierć w lokalu wyborczym. Dramatyczne doniesienia z OKW w Łodzi. "Zmarła osoba leżała w przejściu"

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już zagłosowali w wyborach 2023

Aktorska para nie mogła stać obojętnie i nie zabrać głosu w sprawie trwających dzisiaj wyborów parlamentarnych. Julia Wieniawa dodała na swój profil na Instagramie krótkie nagranie, na którym widzimy, jak razem ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim kieruje się do lokalu wyborczego i oddaje głos na wybranych przez siebie polityków.

Swój filmik gwiazda opatrzyła hasztagiem “nie śpij, bo Cię przegłosują”, za pomocą którego chciała zachęcić swoich obserwatorów do wypełnienia obywatelskiego obowiązku i uczestnictwa w wyborach. Fani jednak zwrócili uwagę na coś znacznie innego.

Niewiarygodne, kogo Julia Wieniawa wzięła na wybory 2023!

Internauci natychmiast zauważyli, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie poszli na dzisiejsze wybory tylko we dwójkę. Aktorka i jej partner zabrali ze sobą ukochanego pupila! Na zamieszczonym przez gwiazdę nagraniu widzimy, jak razem z prowadzonym na smyczy czworonogiem kieruje się w stronę lokalu wyborczego.

Fani są zaskoczeni, że piosenkarka weszła do pomieszczenia razem ze zwierzakiem. Inni natomiast skrytykowali artystkę za zbyt sztuczne i nierealne przedstawienie całej sytuacji na swoich social mediach.

Lans level hard…

Najgorsze jest to, że przeglądając dziś Instagrama, tylko takie zdjęcie i filmy można obejrzeć u "celebrytów".

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces