Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć
Michał Fitz
Michał Fitz 28.03.2023 14:13

Joanna Racewicz 20 lat temu wyglądała jak kompletnie inna osoba. Aż trudno uwierzyć

Joanna Racewicz
fot. KAPiF

Joanna Racewicz uchodzi dziś za piękną dojrzałą kobietę. Śmiało można jednak zaryzykować stwierdzenie, że tym pozytywnym epitetem jej urodę określano także lata temu. Dowodzą temu archiwalne fotografie sprzed 20 lat, na których dziennikarka prezentowała się fantastycznie.

Warto jednak zaznaczyć, że nie wszyscy są fanami urody Racewicz. Zdarza jej się użerać z nieprzyjemnymi, hejterskimi komentarzami.

Jak za młodu wyglądała Joanna Racewicz

Joanna Racewicz należy do tych osób, których ząb czasu specjalnie nie nadgryzł. Jak widać po zdjęciach sprzed nawet 2 dekad, dziennikarka niewiele się zmieniła Dziś wygląda jedynie na dojrzalszą niż wtedy, ale wciąż trudno używać stwierdzenia “postarzała się”, bo w tym wypadku byłoby za mocne.

Trzeba przyznać, że przez lata Racewicz niewiele eksperymentowała ze swoim wyglądem. Od dawna jest wierna swoim blond włosom, choć zdarzało jej się zmieniać uczesanie.

"Pytanie na Śniadanie": Podczas rozmowy Tomasz Wolny nagle dostał wiadomość. Pokazał, co wysłał mu widz

Joanna Racewicz ma grono wierny wielbicieli

Ponadczasową urodę Joanny Racewicz docenia wielu internautów. W zasadzie pod każdym, opublikowanym w mediach społecznościowych zdjęciem dziennikarki można znaleźć komentarze, w których fani dosłownie rozpływają się nad jej wyglądem. Te poniższe, to raptem kilka przykładów:

- Jak to miło jest podziwiać czar uśmiechu wiosennej dziewczyny — pisze jeden z adoratorów.

- Ładna, zgrabna dziewczyna — dodaje inny użytkownik.

- Piękny anioł z Ciebie komplementuje następna osoba.

Nie wszyscy są zwolennikami urody Joanny Racewicz

Choć oczywiście nie brakuje osób, które wyglądem dziennikarki są zachwycone, pod jej zdjęciami można też znaleźć przykre komentarze, w których jej uroda jest krytykowana. W zasadzie nie ona sama, co sposób jej uzyskania.

Niektórzy internauci wytykają Racewicz fakt, że jej uroda wygląda na zmodyfikowaną dzięki medycynie estetycznej. Krytyce głównie skupiają się na rzekomo sztucznych ustach i cerze, która według nich jest wygładzona botoksem.

Zobacz zdjęcia:

Joanna Racewicz (4).jpg
fot. KAPiF
Joanna Racewicz (5).jpg
fot. KAPiF
Joanna Racewicz (6).jpg
fot. KAPiF