Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Joanna Kurska zabrała głos ws. Cichopek i Kurzajewskiego. Zostawiła im wiadomość i życzenia
Martyna Pałka
Martyna Pałka 08.10.2022 10:03

Joanna Kurska zabrała głos ws. Cichopek i Kurzajewskiego. Zostawiła im wiadomość i życzenia

Joanna Kurska
fot. Pawel Wodzynski/East News

Wszyscy internauci wciąż są jeszcze w szoku po niespodziewanym ogłoszeniu jednej z najpopularniejszych par prezenterów. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w końcu potwierdzili swój związek. Teraz głos w sprawie zabrała sama Joanna Kurska.

Żona byłego prezesa stacji TVP skomentowała post aktorki i zdradziła, co tak naprawdę uważa na temat całej tej sytuacji. Kobieta złożyła zakochanym serdeczne gratulacje. Czy to możliwe, że wiedziała o tym od samego początku?

Joanna Kurska pogratulowała Kasi Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu

Po wielu plotkach i medialnych spekulacjach na temat relacji prowadzących programu „Pytanie na śniadanie” Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili w końcu przestać się ukrywać. Zakochani ujawnili się w naprawdę wyjątkowy dzień – 40. urodziny aktorki znanej z serialu „M jak Miłość”.

Prezenterka zdecydowała się na dodanie wspólnego zdjęcia z dziennikarzem, pod którym znalazł się wymowny opis.

-Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć  Pozdrawiamy z Izraela – napisała na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Pod postem nie brak zarówno słów zaskoczenia, jak i serdecznych gratulacji. Jedną z osób, która zabrała głos w tym temacie jest żona byłego prezesa Telewizji Polskiej – Joanna Kurska. Internauci spekulują o tym, że kobieta musiała od dawna być „wtajemniczona” w sekretny związek gwiazd.

-MIŁOŚĆ jest Najważniejsza, kochajcie się – napisała Joanna Kurska pod postem prezenterki.

Katarzyna Cichopek odpowiada na komentarz Joanny Kurskiej

Internauci od początku spekulowali na temat tego, że Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są dla siebie kimś więcej niż przyjaciółmi z planu programu „Pytanie na śniadanie”. Wiele osób sugerowało nawet, że para ukrywa swoją relację, a pomagają im w tym osoby zza kulis śniadaniówki.

Wygląda na to, że przewidywania te okazały się prawdziwe, a żona byłego prezesa TVP Joanna Kurska od dawna wiedziała o uczuciu łączącym prowadzących. Wskazuje na to również komentarz, którym Katarzyna Cichopek odpowiedziała na wpis swojej przełożonej.

Dziękujemy za wsparcie, od zawsze – napisała w odpowiedzi na komentarz Joanny Kurskiej Katarzyna Cichopek.

Wygląda więc na to, że władze TVP nie tylko wiedziały o związku gwiazd, ale też go wspierały i pomagały im utrzymać go w tajemnicy. Przypomnijmy, że Joanna Kurska zdecydowała się na związek ze swoim obecnym mężem Jackiem, będąc zamężną mamą dwóch synów. Prezes Telewizji Polskiej również był wtedy żonaty.

Kobieta otrzymała wówczas mnóstwo hejtu i podjęła decyzję o rezygnacji z pracy w TVP. Para przez lata walczyła o unieważnienie swoich poprzednich ślubów kościelnych i w końcu osiągnęła swój cel. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w 2018 roku.

Zobacz post:

Zobacz zdjęcie:

Joanna Kurska Katarzyna Cichopek

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę