Lifestyle.Lelum.pl > Programy > "Jeden z dziesięciu": Dramatyczna sytuacja, uczestnik odwieziony do szpitala przez karetkę, widzowie oniemieli
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 16.07.2023 21:33

"Jeden z dziesięciu": Dramatyczna sytuacja, uczestnik odwieziony do szpitala przez karetkę, widzowie oniemieli

Jeden z dziesięciu
fot. kadr z programu "Jeden z dziesięciu", uczestnik programu "Jeden z dziesięciu" odwieziony do szpitala

“Jeden z dziesięciu” to teleturniej, który od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Dla widzów jest on źródłem nie tylko rozrywki, ale także wiedzy. Na antenie programu dochodziło do zabawnych sytuacji, które stawały się później viralami i obiegały internet. Najczęściej były to nietrafione odpowiedzi uczestników, które można określić wpadkami. W jednym z niedawnych odcinków miało miejsce kolejne niecodzienne zdarzenie, jednak tym razem było ono dramatyczne.

Uczestnik teleturnieju "Jeden z dziesięciu" przewieziony do szpitala

Podczas nagrań programu “Jeden z dziesięciu” uczestnik powiedział, że źle się czuje, przez co potrzebna była przerwa. Pan Zbigniew, któremu do tej pory szło świetnie, został odwieziony do szpitala.

Przerwa w nagraniach teleturnieju trwała 20 godzin. Poinformował o tym Tadeusz Sznuk, dodając, że uczestników zostało dwóch, ponieważ trzeci, który wcześniej rywalizował razem z nimi, musiał wrócić do swoich obowiązków i nie mógł dokończyć rozgrywki.

Wiesław Nowobilski chce opuścić Polskę. Po pracy z Elą Romanowską na planie "Nasz nowy dom" musi odpocząć

Mężczyzna przewieziony do szpitala wygrał finał odcinka teleturnieju "Jeden z dziesięciu"

Godne uwagi i pochwały jest to, że panu Zbigniewowi pomogła inna uczestniczka teleturnieju “Jeden z dziesięciu”, pani Barbara, przeprowadzając pierwszą pomoc. To właśnie ta dwójka dokończyła między sobą rywalizację w tym odcinku.

Co ciekawe w ostatecznym rozrachunku zwycięzcą finału okazał się być pan Zbigniew, który na ostatniej prostej przegonił panią Barbarę.

- Pan Zbigniew ma wolę walki - z humorem skwitował całe zajście Tadeusz Sznuk.

Widzowie komentują dramatyczną sytuację na antenie programu "Jeden z dziesięciu"

Wideo z całego wydarzenia obiegło media społecznościowe. Pojawiło się pod nim sporo komentarzy, spośród których dwa są niezwykle przykre…

- Dla ciekawych, pan Zbigniew już nie żyje, był moim nauczycielem od polskiego - napisał internauta.

 - Pani Basia to moja świętej pamięci babcia. Najcudowniejszy człowiek na świecie. Kilka lat wcześniej udało jej się wygrać ten program - napisał wnuk uczestniczki programu “Jeden z dziesięciu”.

Powiązane
Jeden z dziesięciu, Tadeusz Sznuk
Głowili się, głowili, a nie zawsze mieli racje. Oto najtrudniejsze pytania “1 z 10”! Odpowiesz?