Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > "Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.09.2023 08:12

"Trwaliśmy ramię w ramię", "jest mi bardzo smutno". Małgorzata Socha w nocy przekazała zasmucające wieści

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha opublikowała w nocy smutny wpis. Fot. KAPiF

Małgorzata Socha jest odtwórczynią wielu kultowych serialowych postaci, które podbiły serca Polaków. Na swoich mediach społecznościowych regularnie dzieli się z obserwatorami szczegółami dotyczącymi pracy, ale i życia prywatnego. Dziś w nocy na jej profilu ukazał się poruszający wpis. 

Małgorzata Socha żegna jedną z "Przyjaciółek"

Małgorzata Socha może poszczycić się niemałą karierą, którą zawdzięcza swojej grze w największych polskich serialach. Szczególnym entuzjazmem cieszy się jej rola Ingi Gruszewskiej, którą gra w “Przyjaciółkach”. Okazuje się, że właśnie w związku ze zamianami, które zachodzą w produkcji, artystka zdecydowała się w nocy opublikować wpis, który poruszył internautów.

Anita Sokołowska podjęła decyzję o odejściu z “Przyjaciółek”. Fani jednego z najpopularniejszych seriali, które emitowane są w telewizji Polsat, musieli zmierzyć się ze śmiercią bohaterki, Zuzy Markiewicz, którą odgrywa. Ekipa produkcji musi pożegnać się z Anitą Sokołowską po 11 latach jej gry w serialu. Okazuje się, że dla Małgorzaty Sochy było to szczególnie trudne doświadczenie.

Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta

Małgorzata Socha opublikowała poruszający wpis

Najnowszy odcinek “Przyjaciółek” był dla wszystkich fanów serialu wyjątkowo przygnębiający. Niejednemu widzowi zeszkliły się oczy, gdy odtwórczynie tytułowych przyjaciółek żegnały jedną z nich, Zuzę Markiewicz. Bohaterka grana przez Anitę Sokołowską umiera na raka, wszyscy jej bliscy pogrążeni są w rozpaczy.

Okazuje się, że podczas nagrywania wzruszających scen, aktorką, która potrafiła najlepiej oddać przykre emocje związane z odejściem przyjaciółki, była Małgorzata Socha. Co więcej, artystka zdecydowała się opublikować w nocy poruszający wpis. Niewiele osób zdawało sobie sprawę, że dzięki produkcji stały się sobie z Sokołowską szczególnie bliskie.

Nigdy nie myślałam, że będę pisała takiego posta, a jeśli już, to będziemy się żegnały wszystkie cztery, a nie żegnały jedną z nas. Zuza była przyjaciółką „Przyjaciółek”, a Anita została moją. I tę właśnie przyjaźń zawdzięczam serialowi. Pamiętam, gdy obsada była już prawie skompletowana, tylko postać Zuzy nie była jeszcze obsadzona i kiedy pojawiła się Anita, poczuliśmy, że „obiekt się zamknął”. Trwaliśmy ramię w ramię, dużo razem przeżyłyśmy, niezliczone dni na planie, które przeplatały się z ważnymi momentami w naszym życiu prywatnym – pisała.

Internauci podzielili emocje Małgorzaty Sochy

Najnowszy wpis Małgorzaty Sochy sprawia, że w oku może zakręcić się łezka. Aktorka podziękowała w nim Anicie Sokołowskiej za wszystkie momenty, gdy była dla niej wsparciem, nie tylko na planie. Mimo wszystko ma nadzieję, że wspólna gra w “Przyjaciółkach” nie była jedynym zawodowym wyzwaniem, z którym wspólnie się zmierzyły:

W najtrudniejszym momencie w „Przyjaciółkach” byłaś za mną i za mną. Dziękuję Ci Anitko, że zawsze mogłam na Ciebie liczyć. Odchodzi Twoja bohaterka nie TY, mimo wszystko będzie mi Ciebie brakowało na planie. Jest mi bardzo smutno, ale wierzę, że przetniemy się nie raz, nie dwa na zawodowym szlaku i zrobimy coś pięknego razem. Trzymam kciuki za Twoje nowe wyzwania. Jesteś pięknym, mądrym wyjątkowym człowiekiem. Wiem, jak ta decyzja była dla Ciebie trudna. Twoja „Przyjaciółka” Małgosia – czytamy na profilu aktorki.

Fani Małgorzaty Sochy podzielają jej smutek. Pod postem zaroiło się od komentarzy osób, dla których odejście serialowej Zuzy również okazało się wielkim poruszeniem:

  • Pięknie Pani napisała! To już nie będą te “Przyjaciółki”.
  • Choć postać Ingi najmniej lubię, tak w dzisiejszym odcinku to właśnie Inga byka dla mnie najbardziej przekonująca i najbardziej mnie wzruszyła. Teraz już wiem dlaczego.
  • Pięknie napisane. Wielka szkoda, że nie będzie już Pani Anity, ale to jej wybór i trzeba go uszanować.
Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania