Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Jak umarł 16-letni Sebastian? Policja dotarła do tajemniczej "koleżanki". Rodzina od razu zauważyła jedno
Michał Fitz
Michał Fitz 14.09.2023 17:19

Jak umarł 16-letni Sebastian? Policja dotarła do tajemniczej "koleżanki". Rodzina od razu zauważyła jedno

Sebastian z Wrocławia
fot. CanvaPro; facebook.com; Śmierć 16-letniego Sebastiana z Wrocławia

Od kilku dni Polacy żyją tragedią, do której doszło we Wrocławiu. Na początku tego miesiąca w stolicy Dolnego Śląska zaginął 16-letni Sebastian. Choć jeszcze następnego dnia był z nim kontakt telefoniczny, szybko się urwał. Kilka dni później znaleziono jego ciało w centrum miasta.

Śmierć 16-letniego Sebastiana

4 września Sebastian wyszedł wieczorem z domu, tłumacząc, że chce kupić coś do picia. Na noc jednak nie wrócił. Następnego dnia rodzicom udało się z nim skontaktować. Ten przyznał, że jest w szkole i wróci popołudniu. Nie wrócił. Mało tego, okazało się, że był nieobecny na kilku lekcjach.

4 dni później jego ciało zostało znalezione w apartamentowcu w samym centrum miasta. Chłopak siedział skulony w fotelu. Co ciekawe, sekcja zwłok nie pozwoliła wskazać przyczyny zgonu. Sebastian nie miał bowiem żadnych śladów pobicia czy napaści. Nieco więcej mogą powiedzieć wyniki badań toksykologicznych. Na nie trzeba jednak jeszcze poczekać.

Iga Świątek pokazała się w stroju kąpielowym. Skandaliczne, co napisał o niej internauta

Co stało się z 16-letnim Sebastianem?

W sprawie wciąż jest wiele niewiadomych. Policja wobec tego bierze pod uwagę wszelkie możliwe scenariusze. Rodzina ma się za to upierać, że nastolatek został zamordowany. Pracująca w apartamentowcu pokojówka miała bowiem słyszeć wołanie o pomoc. Jako dodatkową poszlakę bliscy chłopaka wskazali jego niedawne spotkanie  z tajemniczą koleżanką.

Ta, jak udało się ustalić telewizji Polsat, rozmawiała już z policją. Nie chciała jednak dyskutować na temat całej sytuacji z mediami. Czy ma coś do ukrycia? Co było w niej takiego podejrzanego, że rodzice Sebastiana zwrócili na nią uwagę?

Tajemnicza koleżanka 16-letniego Sebastiana

Kilka dni przed tragedią Sebastian został odwiedzony przez koleżankę, której rodzice do tej pory nie znali. Obydwoje długo spędzali razem czas i dobrze się dogadywali. Nastolatkowie chcieli nawet uprosić rodziców, by dziewczyna została na noc, ale takiej zgody nie dostali. Już sam fakt, że nie wiedzieli jej wcześniej, a miałaby u nich nocować, był nieco podejrzany.

Ich uwagę zwrócił także inny, niecodzienny szczegół. Mama 16-letniego Sebastiana dopatrzyła się bowiem sporej sumy pieniędzy w portfelu dziewczyny. Zdecydowanie większej od tych, które zwykle noszą przy sobie standardowi nastolatkowie.

Źródło: Fakt

Tagi: śmierć