Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu? Pojawiły się doniesienia
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.02.2023 17:42

Izabela Janachowska odejdzie z Polsatu? Pojawiły się doniesienia

Izabela Janachowska
fot. KAPiF

Po serii zwolnień z Polsatu media przekazują informacje w sprawie kolejnej prezenterki, która miała stanąć "na wylocie". Pewne źródła donosiły, że Izabela Janachowska zamierza odejść ze stacji i wrócić pod skrzydła TVN — a wszystko z winy Miszczaka. Najnowsze wieści zaskakują. 

To właśnie prowadząca “Ślubnego pogotowia” miała być kolejną niewiadomą, jeśli chodzi o zwolnienia w Polsacie. Jeszcze niedawno “Super Express” przekazywał, że jej dni w stacji są policzone. Jednak czy aby na pewno? 

Rewolucja w Polsacie. Jaki los czeka Izabelę Janachowską?

Powołanie Edwarda Miszczaka na nowego dyrektora programowego Polsatu wywołało niemały zamęt w mediach. O rewolucji byłego szefa TVN-u mówiło się, zanim jeszcze ten realnie zajął swoje nowe stanowisko. Nowe porządki szczególnie mocno dotknęły program “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który stracił swoje dwie ikony. 

Wraz z początkiem stycznia “na dywanik” wezwano Katarzynę Skrzynecką. Chwilę później aktorka w mediach społecznościowych żegnała się z kolegami z ławy jurorskiej, obsadą i uczestnikami formatu. W akcie przyjacielskiej solidarności, wraz z nią wypowiedzenie złożył Piotr Gąsowski. Oboje związani byli z “TTBZ” od samego początku. 

Media rozpisywały się, że za decyzją stał nie kto inny, jak nowy dyrektor programowy, który przecież już przed kilkoma laty miał uniemożliwić gwieździe dalszy rozwój w TVN. A przecież Skrzynecka nie była jedyną osobą, która w przeszłości przeszła do obiecującego większe możliwości nadawcy. Nic dziwnego, że zainteresowanie mediów wzbudziła Izabela Janachowska. 

Maryla Rodowicz zostanie w show TVP? Nie pozostawiono złudzeń

Izabela Janachowska opuści Polsat? Media obiegły doniesienia

Niespełna dwa lata temu Izabela Janachowska  rozpoczęła współpracę z Polsatem. Wcześniejsza trenerka z “Tańca z gwiazdami” od 2015 roku prowadziła programy o tematyce ślubnej na TNV Style. W lipcu 2021 media obiegła jednak zaskakująca informacja — prezenterka miała “rzucić papierami” i zerwać współpracę ze stacją.

U konkurencji otrzymała nie tylko możliwość dalszego rozwoju, ale także szansę na poprowadzenie wielkiej gali finału wyborów Miss Polski. Powróciła także do przejętego formatu “Dancing with the Stars” - tym razem jako gospodyni. Tym większe zdumienie wywołała informacja, którą przekazał niedawno “Super Express”. 

- Iza znika z anteny Polsatu i znów ma pracować dla TVN. Podobno nie przepadają za sobą z Miszczakiem. Widocznie on ma do niej żal - miał przekazać tabloidowi informator z Polsatu.

Izabela Janachowska jednak nie wyleci z Polsatu? Media piszą o konfrontacji z Miszczakiem

Widzowie i fani jeszcze nie zdążyli dobrze przetrawić tej informacji, kiedy portal Pudelek podzielił się wiadomością z własnego źródła. Te z kolei przekazało, że Izabela Janachowska ma już za sobą konfrontację z Miszczakiem — mimo początkowych niepewności, pomiędzy nimi ponoć zawiązała się wreszcie nić porozumienia. 

- Dyrektor miał kilka uwag do pierwszego sezonu prowadzonego przez Janachowską "Ślubnego Pogotowia". Sam jednak przyznał, że przyjemnie się go ogląda, a format zasługuje na kontynuację, która ma trafić na antenę jesienią - czytamy. 

Ze słów informatora wynika, że Iza wyrobiła już sobie stałe miejsce w Polsacie, a zarząd nie ma powodu, aby się jej pozbywać. Zasugerowano, iż ona sama także zdaje sobie sprawę, że to właśnie Polsat dał jej największą szansę na rozwinięcie kariery. 

- Iza doskonale zdaje sobie za to sprawę, że to Polsat dał jej szansę, na jaką nigdy nie mogła liczyć w TVN. […] To wbrew pozorom twardo stąpająca po ziemi babka, która wie, czego chce. Nowa stacja w nią uwierzyła i z miejsca potraktowała jako pierwszoligową gwiazdę, a to wystarczający powód, by być jej lojalną - przekonuje źródło Pudelka.

W obliczu tak sprzecznych informacji pozostaje nam już tylko czekać na rozwój sytuacji. Chcielibyście, aby Izabela Janachowska pozostała w Polsacie? 

Izabela Janachowska (6).jpgIzabela Janachowska (1).jpg