Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Krzysztof Jackowski miał wizję. Niestety nie ma dobrych wiadomości
Michał Fitz
Michał Fitz 19.02.2023 17:27

Krzysztof Jackowski miał wizję. Niestety nie ma dobrych wiadomości

Krzysztof Jackowski
youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski od czasu wybuchu pandemii regularnie dzieli się z opinią publiczną swoimi wizjami dotyczącymi ogólnej sytuacji na świecie. Niestety, jego przepowiednia dotycząca najbliższych miesięcy nie napawa optymizmem.

Już wcześniej jasnowidz wyjawił, że w Polsce nie będzie działo się za dobrze. Teraz wyjawił, co według niego może zachwiać pokojem na świecie.

Krzysztof Jackowski przewiduje wielki wybuch

Krzysztof Jackowski zwrócił ostatnio szczególną uwagę na temat zestrzelenia niezidentyfikowanego obiektu nad Alaską. Sugeruje, że mogła to być prowokacja i spodziewa się, że w niedługiej przyszłości będzie ich więcej. Będą miały na celu rozchwianie geopolityki.

Jak zaznaczył jasnowidz, wydaje mu się, że w najbliższych tygodniach, prawdopodobnie na początku kwietnia, może dojść do wielkiego wybuchu na odludnym terenie w okolicach Alaski. Tam USA tak naprawdę graniczy z północą częścią Rosji, dlatego to teren niezwykle newralgiczny.

- Ogromny i przerażający wybuch, do którego się nikt nie będzie chciał przyznać — tłumaczy Jackowski

Izabella Krzan pokazała się bez stanika! Robi wrażenie?

Krzysztof Jackowski o porządku na świecie

Nawet jeśli wybuch, o którym mówi Jackowski okaże się prawdą, prawdopodobnie nie doprowadzi do poważnego konfliktu. Jasnowidz zaznacza jednak, że według niego 2023 nie będzie tym, w którym świat zazna pokoju.

Wręcz przeciwnie. Wydaje mu się, że cały rok będzie dochodziło do kolejnych eskalacji, a sytuacja na świecie stanie się jeszcze bardziej napięta. Oby tym razem jednak się mylił.

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski

A co Krzysztof Jackowski przewidział dla swoich rodaków? Dla nich również nie ma dobrych wiadomości. Zapytany o wiosnę w naszym kraju, przyznał, że będzie piękna, ale Polacy raczej nie będą w stanie tego dostrzec. Dlaczego?

Uważa bowiem, że w marcu i kwietniu dojdzie do pogorszenia sytuacji ekonomicznej i gospodarczej w naszym kraju. Polacy będą wtedy liczyć każdy grosz jeszcze skrupulatniej niż dotychczas i to na tym, a nie na pogodzie będą skupieni.

Zobacz wideo:

Powiązane
Agnieszka Włodarczyk
Czy zgadniesz, która gwiazda wcieliła się w tę postać w "Twoja twarz brzmi znajomo"? 1/2 poprawnych odpowiedzi to już sukces