Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Małgorzata Tomaszewska wypowiedziała się o Antku Królikowskim. "Przykre informacje"
Michał Fitz
Michał Fitz 19.02.2023 18:09

Małgorzata Tomaszewska wypowiedziała się o Antku Królikowskim. "Przykre informacje"

Antek Królikowski
KAPiF

Antek Królikowski znów wpakował się w kłopoty. W sobotnie popołudnie został zatrzymany przez policję, która wykryła, że był pod wpływem substancji odurzających w trakcie prowadzenia samochodu. Całą sprawę skomentowała Małgorzata Tomaszewska.

Co ciekawe, prezenterka nie zamierzała stanowczo rugać aktora. W swojej wypowiedzi wykazała się sporą wyrozumiałością.

Antek Królikowski zatrzymany przez policję

Najpierw warto jednak przybliżyć sytuację, do której doszło z udziałem aktora. Policja dostała wczoraj zgłoszenie, że w konkretnym miejscu o danej godzinie Królikowski może prowadzić auto pod wpływem. Tak faktycznie się stało. Po wstępnym przebadaniu artysty okazało się, że nie był pijany, ale narkotest wykrył w jego organizmie THC, czyli psychoaktywną substancję zawartą w marihuanie.

Antek Królikowski kilka godzin później wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił, że zażywa medyczną marihuanę, gdyż ta pomaga mu w leczeniu. Zaznaczył jednak, że nie korzystał z niej tego dnia, gdy został zatrzymany.

Izabella Krzan pokazała się bez stanika! Robi wrażenie?

Małgorzata Tomaszewska komentuje zachowanie Antka Królikowskiego

Prowadząca „Pytania na śniadanie” jest osobą bardzo sympatyczną i kompletnie bezkonfliktową. Jak można było przypuszczać, gdy serwis „Jastrząb Post” zapytał ją o kłopoty Antka Królikowskiego, nie chciała go jednoznacznie skrytykować.

- Życie pokazuje, że łatwo się pogubić. Jestem bardzo zaskoczona. To są zawsze przykre informacje. Trudno jest to skomentować. Mam nadzieję, że każdy z nas przy tym blasku fleszy jednak znajdzie siebiestwierdziła Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska broni Antka Królikowskiego

Prezenterka zwróciła w swojej wypowiedzi uwagę na to, że osoby popularne są wiecznie na świeczniku, co jest bardzo męczące i może doprowadzić do podejmowania niewłaściwych decyzji.

Stwierdziła, że opinia publiczna analizuje czasem każde słowo wypowiedziane przez gwiazdę. Celebryci w zasadzie nie mają marginesu błędu. Tomaszewska przyznaje, że często, mając to z tyłu głowy, gwiazdom po prostu nie chce się wychodzić z domu.

Zobacz post:

antek królikowski oświadczenie.png

Źródło: Jastrząb Post