Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Irena Santor cierpiała po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 19.11.2019 13:06

Irena Santor cierpiała po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę

irena santor
fot. screen z youtube.com Śladem Ireny Santor

Irena Santor od wielu lat zachwyca pięknym głosem. Gwiazda niezwykle rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym. Niedawno po raz pierwszy opowiedziała w Fakcie o tym, jak radzi sobie z pustką po śmierci ukochanego. Zadedykowała mu przepiękną piosenkę.

Rok temu Irena Santor pożegnała swojego ukochanego, Zbigniewa Korpolewskiego, z którym byłą związana ponad 25 lat. Mężczyzna przeszedł poważną operację serca, a w czasie rehabilitacji przebywał w Domu Artysty i Weterana w Skolimowie. Razem z nim zamieszkała artystka i wspierała go w tych trudnych momentach.

Jak Irena Santor radzi sobie ze stratą?

Śpiewanie pomaga przetrwać Irenie Santor trudne chwile. Taki rodzaj terapii na pewno pomaga jej poradzić sobie ze stratą. Gwiazda opowiedziała o ukochanym i koncercie w Teatrze Syrena w rozmowie z Faktem:

– Ten koncert planowałam wspólnie ze Zbyszkiem, jesienią ubiegłego roku. Stało się to, co się stało. Zbyszka już nie ma, ale ja nie zrezygnowałam z tego pomysłu. W Syrenie zabrzmi większość moich największych przebojów, oczywiście w nowych aranżacjach – wyznała gwiazda w Fakcie.

irena santor

Przez wiele lat była solistką w Państwowym Zespole Ludowym Pieśni i Tańca Mazowsze.

– Nie chcę nazywać tego występu hołdem dla Zbyszka. Jego śmierć to dla mnie nadal bardzo bolesne wspomnienia. Nie ukrywam jednak, że śpiewanie jest dla mnie terapią. Nie umarłam dla świata. Chcę być aktywna tak długo, jak mi Bozia pozwoli — dodała Irena Santor.

Irena Santor partner

Chociaż Irena Santor i Zbigniew Korpolewski formalnie nie byli małżeństwem, to gwiazda wielokrotnie nazywała tak swojego partnera. Nic dziwnego, w końcu tworzyli parę przez ponad 25 lat! Gwiazda bardzo cierpiała po stracie ukochanego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

irena santor

Irena Santor od wielu lat obecna jest na polskiej estradzie.

irena santor

Irena Santor i Zbigniew Skolimowski tworzyli parę od wielu lat. Gwiazda bardzo przeżyła odejście ukochanego.

irena santor

Artystka ma ogromny dorobek artystyczny. Jest laureatką wielu nagród i orderów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Agnieszka Chylińska wydala nową książkę. Piosenkarka mogła zrobić na niej krocie
  3. Ewa Kuklińska nie miała szczęścia w małżeństwie. Przez jednego z ukochanych targnęła się na swoje życie
  4. Agata Duda w młodości. Córka Kinga jest identyczna, jak mama w latach młodości
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”