Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Pościg za Borysem. Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie wrzuciła niesłychane nagranie
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 28.10.2023 17:24

Pościg za Borysem. Żona Krzysztofa Rutkowskiego właśnie wrzuciła niesłychane nagranie

Maja Rutkowski, Rutkowski patrol
Maja Rutkowski ujawniła kulisy pracy biura Rutkowski. Fot. youtube.com/@MajaRutkowski

Poszukiwania Grzegorza Borysa, który jest głównym podejrzanym o morderstwo jego własnego 6-letniego synka, trwają już od ponad tygodnia. W obławie uczestniczy ok. 1000 funkcjonariuszy, którzy przeczesują tereny Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zarówno z lądu, jak i z powietrza. Mimo to 44-letniego żołnierza nie udało się ująć. Krzysztof Rutkowski nie ukrywa, że jest rozczarowany dotychczasowymi działaniami służb, dlatego sam postanowił zaangażować się w śledztwo. Jego żona właśnie opublikowała nagranie, które pokazuje działania Biura Detektywistycznego Rutkowski od kulis.

Krzysztof Rutkowski włączył się w poszukiwania Grzegorza Borysa

Nie ulega wątpliwości, iż Grzegorz Borys jest najbardziej poszukiwaną osobą w Polsce w tym momencie. Wiele wskazuje na to, iż mężczyzna dopuścił się bardzo poważnego przestępstwa — morderstwa 6-letniego Olusia, własnego syna. Zanim ciało dziecka odkryła jego zrozpaczona matka, mężczyźnie udało się zbiec. Od tamtego momentu trwa obława na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, gdzie prawdopodobnie się ukrywa.

W akcję poszukiwawczą są zaangażowane setki funkcjonariuszy. Mimo to ich działania nie są wystarczająco efektywne — zdaniem Krzysztofa Rutkowskiego, który postanowił włączyć się do sprawy. Najpopularniejszy prywatny detektyw w Polsce nie tylko wyznaczył wysoką nagrodę na informację nt. miejsca pobytu Borysa, ale również sam zaangażował się w akcję poszukiwawczą. Jak wyglądały działania prowadzone przez Biuro Detektywistyczne Rutkowski? Ich kulisy opublikowała w filmie na YouTubie żona Krzysztofa Rutkowskiego. 

Krzysztof Rutkowski nie wytrzymał ws. Grzegorza Borysa. "W związku z brakiem efektywnego działania ze strony policji"

Krzysztof Rutkowski z ekipą na tropie Grzegorza Borysa

Krzysztof Rutkowski nie mógł pozostać obojętny na policyjną obławę, która już od tygodnia toczy się na terenie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz w okolicach. Najsłynniejszy prywatny polski detektyw zebrał ekipę i pojechał do Gdyni, by pomóc policji w schwytaniu Grzegorza Borysa. W akcji oczywiście towarzyszy mu jego żona, Maja Rutkowski, która właśnie opublikowała na YouTubie film z dochodzenia przeprowadzonego przez Biuro Detektywistyczne Rutkowski.

Materiał został zatytułowany “Rutkowski Patrol na tropie groźnego mordercy”. Jego wykonanie przypomina profesjonalny film sensacyjny. Ujawnił on kulisy działania ekipy detektywa, która postanowiła włączyć się w poszukiwania Grzegorza Borysa.

My właśnie całą ekipą biura Rutkowski jedziemy na poszukiwania Grzegorza Borysa, który zamordował swojego 6-letniego syna. Nieprawdopodobna tragedia. Mam nadzieję, że sprawiedliwości szybko stanie się zadość – mówiła Maja Rutkowski.

Projekt bez nazwy - 2023-10-28T171140.241.png
Maja Rutkowski ujawniła kulisy pracy biura Rutkowski. Fot. youtube.com/@MajaRutkowski
Projekt bez nazwy - 2023-10-28T171203.470.png
Maja Rutkowski ujawniła kulisy pracy biura Rutkowski. Fot. youtube.com/@MajaRutkowski

Krzysztof Rutkowski otrzymał kilka sygnałów od informatorów

Krzysztof Rutkowski jest jednym z najbardziej znanych prywatnych detektywów w Polsce. W związku z tym, iż ogłosił nagrodę za informacje o poszukiwanym Grzegorzu Borysie, mnóstwo osób postanowiło zaangażować się w sprawę. Mimo iż policja podkreśla, że 44-letnie wojskowy może być niebezpieczny i uzbrojony, detektyw otrzymał już kilka sygnałów od swoich informatorów, które miały wskazywać miejsce pobytu mężczyzny.

Na filmie opublikowanym przez Maję Rutkowski widzimy, jak ekipa Biura Detektywistycznego Rutkowski sprawdza poszczególne komunikaty, które otrzymała. Była to wieść, iż Borys może ukrywać się w opuszczonym kamperze na jednym z parkingów, a także informacja od kasjerki w sklepie spożywczym, która nie była pewna, czy obsługiwała podejrzanego. Jak zostało podkreślone na początku materiału, opublikowano w nim jedynie “fragmenty działań, jakie podjęło Biuro Rutkowski”. Wiele wskazuje na to, że detektyw nie podda się tak łatwo i będzie kontynuować akcję, dopóki nie przyniesie ona zadowalających efektów. 

Projekt bez nazwy - 2023-10-28T171233.343.png
Maja Rutkowski ujawniła kulisy pracy biura Rutkowski. Fot. youtube.com/@MajaRutkowski
Projekt bez nazwy - 2023-10-28T171306.375.png
Maja Rutkowski ujawniła kulisy pracy biura Rutkowski. Fot. youtube.com/@MajaRutkowski
Powiązane
Sławomir, Zenon Martyniuk
Jak dobrze znasz disco polo? 7 na 10 to już świetny wynik