Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 05.02.2023 19:26

I po pracy w TVP. Wkurzona Roksana Węgiel ujawniła, co stało się za kulisami. "Żałosne"

Roksana Węgiel
fot. instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel to niezwykle utalentowana piosenkarka młodego pokolenia. Niedawno świętowała swoje 18. urodziny. Jakiś czas temu współprowadziła też program "You Can Dance – Nowa Generacja", jednak w nowej edycji już jej nie zobaczymy.

Fani mieli wiele teorii odnośnie do tej sprawy, w końcu do wszystkiego postanowiła się jednak ustosunkować sama wokalistka. Roksana zdementowała plotki, które od jakiegoś czasu mocno nasilały się wśród widzów telewizyjnego show.

Roksana Węgiel komentuje plotki

Ostatnio wokół Roksany jest głośno także przez inne względy. Wiele kontrowersji wywołał jej związek z 8 lat starszym Kevinem Mglejem, który ma dziecko wraz z aktorką Malwiną Dubowską.

Dla wielu fanów związek artystki wydał się co najmniej nieetyczny i dali temu mocny wyraz w mediach społecznościowych. Roxie zdaje się jednak nie przejmować opiniami komentujących.

[td_block_13 limit="1" post_ids="385126"]

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

Roksana o programie: "Żałosne"

Pierwsze doniesienia mówiły o tym, że Węgiel sama zrezygnowała z prowadzenia programu "You Can Dance – Nowa Generacja". "Super Express" jednak zasugerował, że to TVP nie chciało dalszej współpracy ze względu na zbyt wyzwolony wizerunek wokalistki.

Roksana postanowiła to skomentować w rozmowie z redakcją Plotka, mówiąc, że jest to żałosne, że ktoś to zinterpretował w taki sposób. Dodała również, że odejście z programu było jej decyzją spowodowaną tym, że nie czuła się dobrze w roli prowadzącej.