Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Gwiazda "Love Island' zatrzymana. Przemycała zakazane substancje
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 09.07.2024 21:13

Gwiazda "Love Island' zatrzymana. Przemycała zakazane substancje

Magdalena S.
fot. Polsat/LoveIsland/Linkedin/MagdaS

Gwiazda “Love Island” została zatrzymana na jednym z londyńskich lotnisk. Kobieta w Polsce cieszy się duża rozpoznawalnością. Jej zatrzymanie ma związek z akcją Matrix. 

Gwiazda "Love Island" zatrzymana za przemyt nielegalnych substancji

Magdalena S. w Polsce zdobyła popularność dzięki udziałowi w programie “Love Island 3”. Kiedy odpadła z show, zdecydowała się wrócić do Wielkiej Brytanii i rozkręcić tam biznes. Założyła wtedy firmę wynajmującą jachty w Dubaju. Jak się teraz okazuje, nie było to jej jedyne źródło dochodu. Zaczęła się parać dużo bardziej lukratywnym zajęciem. To nie potrwało jednak długo. Została zatrzymana na londyńskim lotnisku Heathrow. Miała przy sobie nielegalne substancje.

Zatrzymanie Magdaleny S. było częścią operacji Matrix, która miała na celu rozbicie siatki przemycającej narkotyki o łącznej wartości ok. 53 mln funtów. Gwiazda “Love Island 3” obecnie przebywa w areszcie. 

Kasprzyk się wygadała. Zdradziła największą gwiazdę kolejnego sezonu TzG Dowbor rzucił Polsat dla TVP. A na Woronicza tak go potraktowali

Jak wpadła Magdalena S.?

W poprzednim roku policjantom udało się przechwycić 1 kg kokainy. Wówczas śledczy przeczesali wiadomości na WhatsApp na przejętych telefonach, aby poznać członków gangu. Dzięki temu udało im się odkryć także personalia narkotykowych kurierów.

Jak udało się ustalić, narkotyki dystrybuowano w Wielkiej Brytanii za pomocą sklepów Amazon. Magdalena S. przyznała się do dystrybucji niedozwolonych substancji między marcem 2022 r. a majem 2023 r. 

Magdalena S. znana jest w Polsce dzięki "Love Island"

Magdalena S. wzięła udział w “Love Island 3”. Program okazał się być początkiem jej kariery. Pomimo tego, że dość szybko z niego odpadła, na fali popularności zdecydowała się założyć własną firmę. 

Uczestniczka 3. sezonu “Love Island” wyjaśniła, że na co dzień mieszka w Londynie. Opisała się jako osobę "spontaniczną, pewną siebie, na którą można liczyć".