Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Dan sprawił potężną przykrość Wiki. Nigdy mu nie zapomni tego, co do niej powiedział
Sylwia  Kropiewnicka
Sylwia Kropiewnicka 06.04.2024 15:13

Dan sprawił potężną przykrość Wiki. Nigdy mu nie zapomni tego, co do niej powiedział

Uczestnicy "Love Island"
Fot. screen YouTube, Love Island

“Love Island” to popularne randkowe show. Uczestnicy szukają miłości w luksusowej willi na wyspie. W ostatnim odcinku działo się naprawdę wiele. W centrum zainteresowania ponownie był Dan. 

Widzowie uwielbiają rozterki uczestników "Love Island"

Program “Love Island” cieszy się dużą popularnością. Show, które obecnie można oglądać na antenie TV4, pozwala uczestnikom nawiązać nowe relacje, które często kończą się płomiennym romansem. Do tej pory w całym formacie nie brakowało kontrowersji, być może to właśnie dzięki nim program stanowił trampolinę do sławy dla wielu osób. O uczestnikach najnowszej odsłony także jest już bardzo głośno.  

Wczoraj wyemitowano 29. odcinek 9. edycji. Działo się wyjątkowo dużo, a w centrum zainteresowania ponownie był Dan. Dziewczyny postanowiły szczerze się z nim rozmówić. Sprawdź, co z tego wyszło. 

Karolina Gilon.jpg

Angela z "Love Island" przyznała, że jeden z uczestników programu był jej wcześniej znany Kim jest Piotr Kowalczyk z "Love Island 9"? Nowy uczestnik programu to niezłe ciacho. Zwłaszcza bez koszulki

Dan podpadł uczestniczkom "Love Island"

W poprzednim odcinku “Love Island 9” wejście Dana z nową partnerką wywołało ogromne emocje wśród pań. Kobiety nie kryły niechęci zarówno do zachowania mężczyzny, jak i jego samego. Można jednak powiedzieć, że Dan sam był sobie winien. To, jak wcześniej potraktował dziewczyny, w końcu obróciło się przeciwko niemu. 

Wszystko przez jego negatywne wypowiedzi na temat Patrycji, która przez ostatnie kilka dni musiała patrzeć na to, jak Dan (do tej pory jej partner) bawi się z inną uczestniczką. Po Casa Amor mężczyzna zdecydował, że będzie kontynuował relację z Amandą, a zakończy to, co łączyło go z Patrycją. Wiktoria także powiedziała wprost, co sądzi o zachowaniu Dana. 

ZOBACZ TEŻ: Konflikt za kulisami TTBZ?! Aż nie chce się wierzyć w te doniesienia

Nad Danem ponownie zebrały się ciemne chmury

W najnowszym odcinku “Love Island” Patrycja nie darowała Danowi tego, co powiedział na jej temat. Chciała z nim wszystko wyjaśnić i właśnie z tego powodu poprosiła go o rozmowę w cztery oczy. Mężczyzna próbował wymigać się od konfrontacji, jednak Patrycja była nieugięta. Dan próbował wytłumaczyć jej, że słowo “nuda” nigdy nie padło z jego ust. Patrycja nie dała się tak łatwo spławić i na koniec tej rozmowy wytknęła chłopakowi, że była ona nudna i żenująca. 

Następnie z Danem postanowiła rozmówić się Wiki. Nie darowała mu tego, że określił ją jako “dziewczynę szybką i doświadczoną”. Dan bezskutecznie próbował odpierać te zarzuty… Przez to także Amanda zmieniła swoje nastawienie do niego. Mimo że, wydawało się już, że atmosfera się nieco oczyściła, to nowe informacje wywarły na nią silny wpływ. Tym razem ona także postanowiła rozprawić się z islanderem. Zdecydowała się opowiedzieć mu o swoich rozterkach i obawach. Zwróciła uwagę na to, że ich relacje rozwija się bardzo powoli.

Ku zaskoczeniu wszystkich, w trakcie wieczornych rozmów do willi nieoczekiwanie weszła Ola.

Angelina Zaichenko i Aleksandr Muzheiko z "Love Island" ogłosili rozstanie. "Nie było nam pisane"
Love Island
Love Island, fot. Instagram/loveislandwyspamilosci
Angelina Zaichenko i Aleksandr "Sasha" Muzheiko byli jedną z najpopularniejszych par szóstej edycji programu "Love Island". Zakochani szybko zdobyli sympatię telewidzów, którzy w finałowym odcinku podjęli decyzję, że to właśnie oni wygrywają 100 tysięcy złotych. Pomimo faktu, że mnóstwo fanów trzymało kciuki za ich uczucie, uczestnicy reality show właśnie przekazali informację o rozstaniu.Ukrainiec i Białorusinka przez wielu byli typowani na zwycięzców miłosnego programu. Oni sami na każdym kroku podkreślali siłę łączącego ich uczucia, a po zakończeniu reality show żywo zaprzeczali wszystkim plotkom o ich rzekomym rozstaniu.Teraz jednak wygląda na to, że doniesienia telewidzów okazały się prawdziwe, a uczestnicy randkowego show podjęli decyzję o zakończeniu ich obiecującej relacji. Potwierdzili to za pomocą romantycznego filmiku na Instagramie.
Czytaj dalej
Gwiazda „Love Island” powiększyła biust. Pokazała zdjęcia przed i po
Love Island
fot. intsgram.com/mariettafiedor
Love Island: gwiazda programu powiększyła biust. Swój zabieg postanowiła relacjonować na Instagramie, przybliżając swoim odbiorcom, jak wygląda operacja i jak bardzo zmieniły się jej piersi. Na swoim profilu zmieściła zdjęcie przed i po. Celebrytka zdradziła także, ile zapłaciła za taką metamorfozę swojego ciała.Gwiazda Love Island postanowiła opowiedzieć o dość intymnym przeżyciu, jakim jest powiększanie piersi. Jednak decydując się na ten krok, przybliżyła wielu kobietom, jak naprawdę wygląda taki zabieg, być może rozwiała także wątpliwości dotyczące formy takiej operacji. Zdecydowała się także opublikować zdjęcia przed i po.
Czytaj dalej