Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fani Blanki będą oburzeni. Oto, co "Wiadomości" TVP pokazały w serwisie
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 15.05.2023 22:40

Fani Blanki będą oburzeni. Oto, co "Wiadomości" TVP pokazały w serwisie

Wiadomości i Blanka
fot. kadr z programu "Wiadomości", KAPiF

Występy Blanki na Eurowizji w Liverpoolu nie przeszły bez echa w mediach społecznościowych. Fani licznie komentowali poczynania Polki. Nieco inaczej jednak do tego tematu podeszły “Wiadomości”.

Program informacyjny TVP znany jest z tego, że w swoich wydaniach przedstawia informacje polityczne oraz kulturalne. Dlatego można było spodziewać się na jego antenie wieści z Eurowizji i tego, jak pokazała się Blanka.

"Wiadomości" nie wspomniały o Blance

Okazuje się jednak, że było inaczej. W niedzielnym wydaniu serwisu fani Blanki nie doczekali się nawet wspomnienia o ich ulubionej wokalistce. Zamiast tego w “Wiadomościach” wyemitowany został materiał promujący disco polo.

Jest to podwójnie zaskakujące także dlatego, że Telewizja Polska ma prawa do emisji konkursu “Eurowizji”. O tym wydarzeniu głośno było choćby w “Pytaniu na śniadanie”, gdzie emocje i kulisy z Liverpoolu były bieżąco relacjonowane.

"Familiada": "Impreza, na której kobiety bawią się we własnym gronie", zaskakujące odpowiedzi

"Wiadomości" promowały disco polo zamiast powiedzieć o Blance

Blanka sama określiła swój występ mianem sukcesu. Warto przypomnieć, że w Liverpoolu zajęła 19. miejsce, ale po jej występach widać było znaczący progres względem preselekcji.

Mimo tego “Wiadomości” nie poinformowały o jej dokonaniach, a zamiast tego wspomniały o swojej trasie koncertowej, gdzie występują m.in. Michał Wiśniewski, czy Zenon Martyniuk. Dla osób, które i tak nie przepadają za tą stacją, może być to dodatkowy argument, aby trwać w swoich przekonaniach.

Blanka wróciła do kraju

Nasza reprezentantka na Eurowizji wróciła już do Polski, a na lotnisku można było zobaczyć piękne sceny. Blanka ochoczo pozowała do zdjęć z polską flagą.

Polka zdecydowała się także zdradzić, jak świętowała swoje dobre występy. Wyznała, że była tak zmęczona, że nie zadziało się nic wielkiego i posiedziała wspólnie z mamą. Plany wokalistki na najbliższe dni to odespanie ostatniego intensywnego czasu.

blanka.jpg
fot. Youtube/@EurovisionSongContest

Źródło: plejada.pl

Tagi: wiadomości
Powiązane
Michał Wiśniewski
Jak dobrze znasz teksty piosenek Michała Wiśniewskiego? Prawdziwy fan zdobędzie komplet punktów