Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.03.2023 10:18

Azja Express: Łozo nagle rozpłakał się podczas kolacji. Jego partner od razu wiedział, o co chodzi

Azja Express
fot. Facebook/Azja Express TVN

Zaskakująca sytuacja podczas ostatniego odcinka "Azja Express". W pewnym momencie Wojciech Łozowski rozpłakał się w trakcie kolacji. Jego towarzysz od razu wiedział, co się stało.

Reality show TVN-u cieszy się olbrzymią sympatią i zainteresowaniem internautów. W drugim odcinku programu nie zabrakło wrażeń i emocji. Jedną z gwiazd, u której polały się łzy był członek grupy Afromental - Łozo. 

 

Emocje w drugim odcinku "Azja Express". Polały się łzy

Program “Azja Express” bije rekordy popularności. Zmagania duetów i ich próby dotarcia na metę bez pomocy pieniędzy i innych środków pomocniczych bardzo przypadły do gustu telewidzom. 

W ostatnim odcinku show TVN-u byliśmy świadkami wielu dramatycznych zwrotów akcji. Emocji było tak dużo, że udzieliły się również samym uczestnikom. W pewnym momencie jeden z nich - Łozo - nie wytrzymał tego, co spotkało go w trasie i popłakał się w trakcie kolacji.

Koniec małżeństwa, plotki okazały się prawdą. Fani "Chłopaków do wzięcia" w szoku, Zuzia i Robert nie są już razem

"Azja Express": Wojciech Łozowski popłakał się przy kolacji

Wojciech “Łozo” Łozowski nie ukrywa, że jest osobą wrażliwą i autentyczną. Nic więc dziwnego, że ostatni odcinek show “Azja Express” wzruszył go do tego stopnia, że nie potrafił powstrzymać łez. 

Wokalista i jego programowy partner zostali przyjęci pod swój dach przez jedną z lokalnych rodzin. Sympatyczni ludzie nie tylko zaprosili do siebie obu panów, ale też przygotowali dla nich wykwintną kolację. Poruszony gestem dobroci muzyk po prostu popłakał się w trakcie spożywania posiłku.

-Oni zrobili dla nas ucztę. w całej tej sytuacji, w której znowu trochę daliśmy ciała. Znowu z tego stopa wyszły trochę nici. Oni podali nam rękę i przy okazji dali coś więcej: nakarmili nas i to bardzo dobrze - powiedział wzruszony Łozo.

"Azja Express": Partner doskonale rozumiał, dlaczego Łozo płacze na wizji

Co ciekawe, towarzyszący wokaliście przyjaciel nawet przez chwilę nie był zaskoczony zachowaniem Wojciecha Łozowskiego. Przeciwnie jednak zareagowali domownicy, którzy wystraszyli się z powodu niespodziewanych łez piosenkarza.

Przyjaciel Łoza natychmiast pospieszył z wyjaśnieniami i wyznał, że uczestnik “Azja Express” płacze ze wzruszenia na widok dobroci i miłych gestów, jakie w ich kierunku wykonali. Pochwalił też przyjaciela za jego szczery odruch.

Sam muzyk wyznał, że jest bardzo wrażliwym człowiekiem i szybko się wzrusza. Opowiedział też, że cechę tę odziedziczył po swojej ukochanej mamie. W komentarzach pod najnowszym filmikiem na Facebooku show TVN-u nie brak pochwał na temat szczerego zachowania Wojciecha Łozowskiego.

-Bardzo dobrze to o nim świadczy

-Szok, jak źle oceniłem gościa, tylko po jego wizerunku - czytamy pod nagraniem z drugiego odcinka “Azja Express” na Facebooku.

Zobacz nagranie:

 

 

Powiązane
Czesław Niemen, Kora
Największe przeboje PRL. Jeden z czterech nie pasuje do autora. Zgadniesz który?