Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ela Romanowska przejęła "Nasz nowy dom", teraz ma powód do narzekania. " Jakby wiadro wody na głowę wylali"
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 12.07.2023 13:17

Ela Romanowska przejęła "Nasz nowy dom", teraz ma powód do narzekania. " Jakby wiadro wody na głowę wylali"

Ela Romanowska
fot. KAPiF, Ela Romanowska narzeka po przejęciu programu "Nasz nowy dom"

Prace nad nową edycją programu “Nasz nowy dom” trwają już od długiego czasu. Zbliżający się sezon, będzie pierwszym w historii, którego nie poprowadzi Katarzyna Dowbor. Jej miejsce zajęła Ela Romanowska, która zdaniem innych członków obsady radzi sobie w nowej roli naprawdę nieźle. Prezenterka znalazła jednak kilka powodów do narzekania, które przedstawiła swoim fanom. Praca na planie show Polsatu ma swoje mankamenty.

Ela Romanowska zdradza kulisy praca na planie programu "Nasz nowy dom"

Ela Romanowska za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych często pokazuje swoim obserwatorom kulisy nagrań do programu “Nasz nowy dom”. Oczywiście ujawnia tyle, ile może, żeby nie zdradzić fanom zbyt dużej ilości informacji przed emisją odcinków.

Ostatnio przekazała, że rodzina, której dom jest aktualnie odnawiany, przypadnie do gustu widzom. Ekipa remontowa musi jednak mierzyć się z niedogodnościami, które stwarza im pogoda.

Horror na plaży. Ciało małego chłopca leżało na piasku

Ela Romanowska narzeka na pogodę podczas kręcenia programu "Nasz nowy dom"

Lipiec to jeden z najgorętszych miesięcy w roku i temperatury dają się we znaki ludziom pracującym przy show “Nasz nowy dom”. Ze względu na panujący upał Ela Romanowska upięła włosy w szczególny sposób.

Jest na dworze z 300 stopni. Zaraz człowiek będzie wyglądał jakby mu wiadro wody na głowę wylali - powiedziała na Instagramie.

Zbyt wysokie temperatury na pewno są uciążliwe, szczególnie dla osób pracujących na powietrzu. Wtedy jest się dużo trudniej schłodzić i trzeba stawić czoła przeciwnościom.

Ela Romanowska ma ręce pełne roboty

Prowadzenie “Naszego nowego domu” to nie jedyna praca, jaką zajmuje się Ela Romanowska. Cały czas gra także w serialach i spektaklach teatralnych. Aby jak najszybciej przemieszczać się pomiędzy planami zdjęciowymi, aktorka lata samolotem.

Fani wieloletniego show Polsatu będą musieli jeszcze trochę poczekać na emisję nowych odcinków programu. Ich premiera zaplanowana jest na wrzesień, a produkcja pracuje w pocie czoła, aby były one jak najlepsze.

Elżbieta Romanowska
fot. Instagram/@elaromanowska
Powiązane
Violetta Kubasińska, Doktor Falkowicz
Jak dobrze znasz polskie seriale? Dopasuj czarny charakter do produkcji