Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Edyta Górniak o swojej absencji w sieci. Przykre wieści
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 29.02.2024 07:30

Edyta Górniak o swojej absencji w sieci. Przykre wieści

Edyta Górniak
Edyta Górniak zdradziła powód swojego zniknięcia. Fot. KAPiF

Edyta Górniak jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce, a co za tym idzie, posiada grono wiernych fanów, którzy regularnie śledzą, co się u niej dzieje. Niestety w ostatnim czasie w mediach społecznościowych wokalistki zapanowała głucha cisza. Górniak z dnia na dzień przestała się udzielać, co bardzo zaniepokoiło jej odbiorców. Teraz powróciła z wyjaśnieniami. Te okazały się łamiące.

Edyta Górniak wzbudziła niepokój nagłym zniknięciem

Mimo biegu lat Edyta Górniak wciąż pozostaje jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Artystka zachwyciła rodaków takimi przebojami jak “To nie ja”, “Kolorowy wiatr”, “To nie tak jak myślisz” czy “Pada śnieg”. Obecnie jest nieco mniej aktywna artystycznie, jednak hitami w swoim wykonaniu regularnie porywa Polaków do tańca na tak wielkich wydarzeniach, jak chociażby Sylwester TVP. Fani śledzą uważnie jej aktywność zawodową, a także to, co dzieje się w jej życiu prywatnym. A w tym ostatnio pojawiły się doniesienia o rychłym ślubie!

Nieco ponad tydzień temu media huczały o wyjeździe Edyty Górniak Monako, gdzie mieszka rodzina wybranki jej syna, Allana. Tajemnicza informatorka “Rewii” miała wyznać, że młodzi powoli myślą o ożenku, stąd decyzja o zacieśnieniu więzi obu rodzin. Fani wokalistki spodziewali się, że ta będzie relacjonować swoją zagraniczną podróż, jednak srogo się zawiedli. Edyta Górniak nie opublikowała ani jednego zdjęcia z wyjazdu. Przestała również udzielać się na relacji w mediach społecznościowych. Fakt, że tak nagle zniknęła, wywołał wśród jej odbiorców ogromny niepokój.

Tego żądała Edyta Górniak od pracowników? Zaskakujące kulisy Zapendowska zaorała Górniak: "Krnąbrne dziewczę"

Edyta Górniak zwróciła się do fanów z wyjaśnieniami. Wiemy, dlaczego zniknęła

Przez kilka ostatnich lat Edyta Górniak regularnie kontaktowała się ze swoimi fanami na Instagramie. Na platformie artystka publikowała kadry dotyczące zarówno pracy, jak i swojego życia prywatnego. Jednak ostatni jej post został dodany 10 lutego, a od tego czasu wokalistka praktycznie w ogóle przestała się udzielać. Wszyscy fani zaczęli zastanawiać się, co może być powodem tak nagłej nieobecności. 

Po długich dniach przerwy diwo powróciła z wyjaśnieniami. Okazało się, że musiała zmagać się z długotrwałym ogromnym zmęczeniem, które w końcu dało o sobie dobitnie znać.

Układ nerwowy zauważa i zapamiętuje wszystko. Każde napięcie. To chwilowe i to przewlekłe, każdy wysiłek lęk, brak snu, niepewność, intrygi show-biznesu, tremę paskudne jedzenie w pośpiechu, irytację, kłamstwa ludzi, rozczarowanie. Po prostu wszystko. I wszystkie te napięcia lokują się w różnych mięśniach, obciążając nasze organy i zaburzając wszelki balans. Przestajemy być, kim naprawdę jesteśmy i wchodzimy w tryb Survival’owy. To kolebka wszelkich chorób… Jeszcze tylko jeden projekt. Jeszcze tylko jeden. Już ostatni. Jeszcze jeden… no dobra to jeszcze jeden – tłumaczy Edyta Górniak.

Projekt bez nazwy (86).png
Edyta Górniak zdradziła powód swojego zniknięcia. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Edyta Górniak drastycznie skróciła włosy. Fani są w szoku. „W długich było lepiej”

Edyta Górniak musiała uspokoić fanów

Edyta Górniak bardzo często pojawia się na różnych wydarzeniach muzycznych, koncertuje, a także bierze udział w licznych telewizyjnych show. Nic dziwnego, że tak pracowity tryb życia, który wiodła przez dłuższy czas, wpędził ją w stan obezwładniającego zmęczenia. Jak wytłumaczyła, jej organizm w końcu postanowił dać o sobie znać, dlatego postanowiła zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. W jaki sposób wraca do formy?

Próbuję odpocząć. Uzupełnić energię fizyczną mentalną i Duchową. Życzę tego każdemu z nas. Bo sądzę że większość osób, które to przeczyta ma bardzo podobną sytuację w życiu, podobne potrzeby i spostrzeżenia. Przytulam was najmocniej – przekazała artystka na Insatgramie.

Pozostaje mieć nadzieję, że diwa prędko wróci do pełni sił.

Projekt bez nazwy (84).png
Edyta Górniak zdradziła powód swojego zniknięcia. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy (85).png
Edyta Górniak zdradziła powód swojego zniknięcia. Fot. KAPiF