Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Właśnie dotarły wieści o rozstaniu syna Edyta Górniak z piękną ukochaną. Smutny powód
Michał Fitz
Michał Fitz 22.08.2023 16:01

Właśnie dotarły wieści o rozstaniu syna Edyta Górniak z piękną ukochaną. Smutny powód

Allan Krupa i Edyta Górniak
fot. KAPiF; Edyta Górniak z synem Allanem Krupą

Młodym osobom, które wchodzą w burzliwy świat show-biznesu, trudno jest stworzyć szczęśliwy, trwały i spokojny związek. Mimo wielu trudności Allanowi Krupie, który jest synem Edyty Górniak, długo się to udawało. Niestety, wszystko wskazuje na to, że miłosna sielanka się skończyła.

Allan Krupa był w długim związku

Allan Krupa wciąż ma dopiero 19 lat. Mimo nie do końca dojrzałego wieku i wszelkich pokus, które podrzucała mu branża rozrywkowa, przez długi czas tworzył szczęśliwą relację z Andżeliką, która próbuje swoich sił jako tiktokerka.

Para była ze sobą od około 2 lat. Co więcej, połowę tego czasu mieszkali już ze sobą, na co rzadko którzy nastolatkowie się decydują. Im jednak wspólnie mieszkanie miało służyć. Jak się okazało, tylko do czasu.

Top of the Top Sopot Festival: Co tam się działo za kulisami! Małgorzata Rozenek potrzebowała pilnej pomocy

Allan Krupa był gotów się oświadczyć

Allan udzielił nawet wywiadu portalowi “Jastrząb Post”, w którym zachwalał wspólne mieszkanie ze swoją ukochaną. Przyznał wówczas, że niemal się nie kłócą i nie był w stanie znaleźć żadnych minusów tego stanu rzeczy. Wydawało mu się, że potrwa on jeszcze bardzo długo.

Mało tego, syn Edyty Górniak był wtedy tak zakochany, że nie bał się mówić o potencjalnym ślubie i oświadczynach. Żartował wtedy, że jego partnerka nie może być niczego pewna, bo być może otrzyma pierścionek zaręczynowy nawet za miesiąc. Wszystko wskazuje jednak na to, że go nie dostanie.

Allan Krupa rozstał się z partnerką?

Wiele czynników wskazuje bowiem na to, że nastolatkowie już ze sobą nie są. Allan usunął z mediów społecznościowych zdjęcia z Andżeliką, a ona sama zaczęła publikować w sieci nagrania nawiązujące do złamanego serca. Rozstanie potwierdza też informator “Super Expressu”. Jak wyjaśnia, to właśnie wspólne mieszkanie miało ostatecznie doprowadzić do rozstania. Widocznie z czasem obnażyło cechy partnerów, które niekoniecznie mogli w sobie zaakceptować.

Według wspomnianego wyżej tabloidu w sprawę zaangażowała się nawet Edyta Górniak, która bardzo kibicowała tej relacji. Ta miała rozmawiać zarówno z synem, jak i z jego byłą już partnerką, by wesprzeć ich w tym trudnym dla nich czasie. Kto wie, może jej rady ponownie zeswatają parę?

Allanik Krupa.jpg
Allan Krupa
fot. KAPiF

Źródło: Super Express

Powiązane
Quiz, jak wiele pamiętasz ze szkolnych lat
Pytania ze szkoły podstawowej. Ile zostało ci w głowie? Sprawdź, czy odpowiesz na wszystkie pytania