Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Sylwia Peretti wydała przejmujący apel, każdy Polak powinien to zobaczyć. Niesłychana akcja tuż przed świętami
Sara  Karmańska
Sara Karmańska 04.12.2023 17:18

Sylwia Peretti wydała przejmujący apel, każdy Polak powinien to zobaczyć. Niesłychana akcja tuż przed świętami

Sylwia Peretti
Sylwia Peretti z przejmującym apelem, fot. Instagram/sylwia_peretti

Życiem Sylwii Peretti kilka miesięcy temu wstrząsnęła ogromna tragedia. Celebrytka straciła jedynego syna, którego nazywała swoim najlepszym przyjacielem, w wypadku samochodowym, do którego doszło w centrum Krakowa 15 lipca. Teraz celebrytka podzieliła się przejmującym apelem. 

Sylwia Peretti pogrążona w żałobie po śmierci syna

Sylwia Peretti podzieliła się ze swoimi fanami poruszającym przesłaniem niedługo przed świętami Bożego Narodzenia. Wiele osób wprost nie może się doczekać tego okresu w roku, kiedy spędzą czas w rodzinnym gronie. Dla celebrytki znanej z programu „Królowe życia” tegoroczne święta będą wyjątkowo trudnym czasem, ponieważ po raz pierwszy nie będzie mogła spędzić ich ze swoim synem. 

Po tragedii, do której doszło w centrum Krakowa, celebrytka wycofała się z życia publicznego, ale tym razem postanowiła wrócić do niego z bardzo ważnego powodu. 

Sylwia Peretti z bólem wyznała, kto zawinił tragedii "feralnej nocy". Ciężko wyobrazić sobie, co musi czuć Minęły 3 miesiące od śmierci syna Sylwii Peretti. Teraz to dzieje się na jego grobie, przedmiot, który położyli szokuje

Sylwia Peretti z przejmującym apelem

Sylwia Peretti wraz ze swoim synem od kilku lat organizowała akcję pod hasłem „Paczka Peretki”. W jej ramach obdarowywali świątecznymi paczkami potrzebujące osoby, m.in. mieszkańców domów dziecka czy samotnych seniorów.

Jak ujawniła Sylwia Peretti w swoim najnowszym poście na Instagramie, długo wahała się, czy w roku śmierci swojego syna podejmować się organizacji tego wydarzenia. Nie była bowiem pewna, czy podoła temu wyzwaniu, gdy u jej boku nie będzie Patryka. Ostatecznie jednak uznała, że nie może zwieść potrzebujących osób. 

Gdy łza wzruszenia zamienia się miejscem z łzą rozpaczy, przychodzi refleksja... i myśl o Mikołaju. Mam w głowie pytanie: Synek, jak mam to zrobić bez Ciebie? Nie uzyskałam odpowiedzi. Mam jedynie te listy, od Istot, które tak bardzo na Ciebie czekają... Nie zawiodę Ich, jesteśmy jednością.

ZOBACZ TEŻ: To zdarzyło się w noc śmierci Patryka Peretti! Sylwia zdradza szczegóły, które przyprawiają o dreszcze: “Zatrzymał się...”

Sylwia Peretti w poruszających słowach o świątecznej akcji

W dalszej części posta Sylwia Peretti wyjaśnia, że zdecydowała się organizację kolejnej edycji akcji „Paczka Peretki” właśnie ze względu na swojego syna. Jak bowiem wyjaśniła w przejmujących słowach, było to dla niego bardzo ważne i zdaniem celebrytki, byłby na nią zły, gdyby z powodu jego śmierci zdecydowała się pozostawić potrzebujących własnemu losowi, a otrzymane od nich lisy bez żadnej odpowiedzi. 

Patryk, dopóki żyję, będziemy razem tworzyć dobro. Wiem na pewno, że gdybyś tu był, nie zawiódłbyś ich, mało tego – byłbyś zły, gdybym nie miała siły tego udźwignąć. Dlatego głównie dla Ciebie, ale i dla Dzieciaków, mając Cię w sercu, zrobię to. Są naszą częścią. Nigdy nie przestanę być dobrym człowiekiem.

Sylwia Peretti zdobyła się również na przejmujący apel. W swoim poście napisała, aby dbać o to, co się kocha, ponieważ wspomnień nie można przytulić.

Radość - tak często wracam do tych uśmiechów towarzyszących nam na tych zdjęciach… Dbajcie o to co kochacie, bo wspomnień nie można przytulić - czytamy w mediach społecznościowych gwiazdy. 

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?