Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dramatyczny stan Edyty Górniak, musieli interweniować specjaliści! Co dalej z jej trasą koncertową?
Kamil Świętek
Kamil Świętek 10.12.2023 17:19

Dramatyczny stan Edyty Górniak, musieli interweniować specjaliści! Co dalej z jej trasą koncertową?

Dramatyczny stan Edyty Górniak, musieli interweniować specjaliści!
Dramatyczny stan Edyty Górniak, musieli interweniować specjaliści! Fot. KAPiF

Niepokojące wieści dobiegają nas ze świata muzyki. Planowana miesiącami trasa koncertowa po Stanach Zjednoczonych, w której udział miały brać polskie gwiazdy, wisi na włosy. Edyta Górniak przez swój dramatyczny stan nie zdążyła na samolot, a walkę o jej zdrowie podjęli najlepsi specjaliści. Czy piosenkarka dojdzie do siebie?

Edyta Górniak musiała odwołać wylot do USA!

Jeszcze kilka dni temu Edyta Górniak ekscytowała się wylotem do USA, by kilka godzin przed odlotem anulować swój lot. Jak mogło do tego dojść? Fani piosenkarki są załamani.

Będziemy wspólnie przypominać państwu najpiękniejsze utwory świąteczne. Szczegóły niebawem. Do zobaczenia — podała artystka na swoich social mediach, zanim gruchnęła informacja o stanie jej zdrowia.

Czy Edyta Górniak zagra jeszcze zaplanowane koncerty na największych scenach świata? Co dalej ze zdrowiem artystki? Wedle relacji specjalistów – nie jest dobrze.

”Wczoraj odeszła”. Edyta Górniak w żałobie, dotarła do niej straszna wiadomość Jego już nie ma. Edyta Górniak z bólem i smutkiem przekazała. Dla niej to strata nie do zastąpienia

Głos w sprawie zabiera specjalistka

Bliscy piosenkarki informują, że Edyta Górniak jeszcze tego samego dnia, zaraz po odwołaniu lotu, ściągnęła do Polski specjalistkę, która wielokrotnie stawiała ją na nogi. Niestety, tym razem o szybkim powrocie  do zdrowia nie było mowy…

Jej organizm odczuwał ogromne przemęczenie. Od kilkunastu tygodni nie miała ani jednego dnia wolnego. Nagrała wielki koncert świąteczny, zaraz po nim przyjęła propozycję nagrania pięciu nowych piosenek dla "Jaka to melodia", w tym bardzo wymagających utworów z filmów o Jamesie Bondzie. W międzyczasie montowała swoje świąteczne show, zagrała prywatny koncert pod Warszawą i zaczęła przygotowania do trasy w USA. To wszystko w zaledwie kilka dni. Praca od rana do nocy — podaje bliska Edyty Górniak w rozmowie z portalem SE.

ZOBACZ TAKŻE: Pokazała za dużo?! Masa krytyki spadła na Edytę Górniak. Kariera zawisła na włosku, a fanów aż zatkało

Edyta Górniak to kobieta ze stali

To niewiarygodne, że mimo tak słabego stanu zdrowia, Edyta Górniak już następnego dnia była w stanie kontynuować swoją galopującą karierę. Jak podają informatorzy portalu Świat Gwiazd:

Na szczęście Edyta odzyskała formę i poleciała do Stanów Zjednoczonych. Bilety kupiła na swój koszt. Nie wyobraża sobie, by mogła zawieść ludzi na drugim końcu świata, którzy czekają na jej występy. Dostała już mnóstwo wiadomości od fanów z USA, którzy wyrazili ogromną radość na wieść, że będą mogli spotkać się z nią.

Wiemy już, że piosenkarka przygotowała się do koncertów fenomenalnie. Najpiękniejsze kreacje, wyrafinowane show i emocje, na które czekają fani. To będzie niezapomniane widowisko.

Relacja.jpg
Fot. Relacja z Instagrama użytkownika edytagorniak

Źródło: Fakt.pl, SE.pl. SwiatGwiazd.pl

Powiązane
Eurowizja Marcin Mroziński
Kto w poprzednich latach reprezentował Polskę na Eurowizji?