Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Dopiero teraz widać, co związek z Kurzajewskim zrobił Katarzynie Cichopek. Jedno zdjęcie ujawniło wszystko
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 12.08.2023 21:14

Dopiero teraz widać, co związek z Kurzajewskim zrobił Katarzynie Cichopek. Jedno zdjęcie ujawniło wszystko

Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek opublikowała nietypowe zdjęcie. Fot. KAPiF, Instagram/Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek po burzliwym rozstaniu z Marcinem Hakielem odnalazła szczęście u boku Macieja Kurzajewskiego. Od tego czasu para wiele przeszła, a jednocześnie, jak to często bywa w związkach, zmieniła się. Jak wpływ miał na Katarzynę Cichopek Maciej Kurzajewski? Aktorka opublikowała właśnie zdjęcie, na którym wyraźnie to widać. 

Katarzyna Cichopek w nietypowym wydaniu na Instagramie

W marcu 2022 roku media obiegła niespodziewana wiadomość o jednym z najgłośniejszych rozstań w świecie show-biznesu. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozpad związku. Formalności para dopełniła podczas rozprawy sierpniu. Para była małżeństwem przez 15 lat, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Dla każdego z nich rozpoczął się trudny okres, podczas gdy próbowali ułożyć sobie życie na nowo.

Choć rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela towarzyszyła atmosfera skandalu, plotki o związku aktorki z Maciejem Kurzajewskim szybko się potwierdziły. Od tego czasu ta dwójka tworzy wyjątkowo zgodny i szczęśliwy związek, niedawno zaręczyli się, a nawet planują razem zamieszkać. To wszystko niezaprzeczalnie zmieniło Kasię Cichopek w zupełnie inną kobietę.

"Dramat", "masakra". Zasmucające, co się stało po wczorajszym występie Zenka Martyniuka w Mrągowie

Paulina Smaszcz ponownie zaatakowała Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek

Od czasu, gdy Katarzyna Cichopek zaczęła spotykać się z Maciejem Kurzajewskim, para regularnie musi mierzyć się z atakami byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz. Kobieta Petarda nigdy nie hamowała się i na swoich mediach społecznościowych publikowała niepochlebne uwagi oraz poważne zarzuty skierowane pod adresem byłego męża i jego nowej partnerki. Wiele wskazuje na to, że to jedynie zahartowało zakochaną parę. Obydwoje nie odpowiadają na zaczepki, skierowali za to sprawy przeciwko Paulinie Smaszcz do sądu.

Kilka dni temu Kobieta Petarda w niewybredny sposób wypowiedziała się na temat Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Jej słowa przelały szalę goryczy. Dziennikarz odpowiedział byłej żonie zdjęciem na Instagramie. W jego ślady poszła również aktorka. Jej nowa fotografia to również dowód tego, jak bardzo się zmieniła. 

Katarzyna Cichopek opublikowała nietypowy post, widać, jak się zmieniła

Katarzyna Cichopek postanowiła w dość nietypowy sposób odpowiedzieć Paulinie Smaszcz. Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zapozowała w kobiecym, wyciętym kostiumie kąpielowym, zanurzona do połowy w morzu.

Komentarz jest zbędny – napisała w opisie.

Oprócz tego krótkiego zdania dodała hasztagi takie jak: tu i teraz, szczęście, wolność, brak ograniczeń, niezależność, odwaga. Te słowa wbrew pozorom wiele mówią o tym, jak z biegiem czasu zmieniła się aktorka. W przeszłości próżno można było szukać u niej podobnych wypowiedzi. Wszystko wskazuje na to, że to właśnie związek z Maciejem Kurzajewskim wpłynął na nią w ten sposób!