Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Fatalne wieści ws. stanu wdowy po Krawczyku. Ewa Krawczyk gaśnie, choroba uderzyła po śmierci męża
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2023 10:17

Fatalne wieści ws. stanu wdowy po Krawczyku. Ewa Krawczyk gaśnie, choroba uderzyła po śmierci męża

Ewa Krawczyk
fot. KAPIF

Ewa Krawczyk po śmierci swojego męża zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Mimo tego, że od odejścia Krzysztofa Krawczyka minęły już dwa lata, jego ukochana wciąż nie poradziła sobie z jego odejściem. Od śmierci artysty gaśnie i wciąż nie odzyskała radości z życia. 

Ewa Krawczyk zmaga się z poważnymi stanami depresyjnymi. ”Mówi się, że czas leczy rany, ale w moim przypadku tak nie jest" - przyznała w wywiadzie z „Super Expressem”.

Przykre doniesienia na temat zdrowia Ewy Krawczyk

5 kwietnia obchodziliśmy drugą rocznicę śmierci jednego z najwybitniejszych polskich piosenkarzy - Krzysztofa Krawczyka. Nagłe i niespodziewane odejście muzyka zaskoczyło wszystkich wiernych fanów i bardzo wpłynęło na samopoczucie jego ukochanej żony.

Ewa Krawczyk zawsze podkreślała, że to właśnie piosenkarz był jedyną i największą miłością jej życia. Kobieta do tej pory nie potrafi pogodzić się ze swoją stratą. Wdowa ujawniła, że szczególnie ciężkie były dla niej święta wielkanocne, kiedy najmocniej odczuwała brak męża. Całe szczęście spędziła je ze swoimi najbliższymi. Niedawno ujawniła również, że wciąż zmaga się z poważnymi stanami depresyjnymi.

"Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedzią rozłożył na łopatki

Ewa Krawczyk zmaga się z problemami zdrowotnymi

Jakiś czas temu wdowa po wybitnym muzyku udzieliła szczerego wywiadu, w którym wyznała, że cieszy się ze wsparcia, jakie dają jej najbliżsi. Mimo to wciąż towarzyszy jej ogromny ból, spowodowany odejściem ukochanego. 

-Mówi się, że czas leczy rany, ale w moim przypadku tak nie jest. Dopiero zaczynam raczkować, ale mogę już wyjść do ludzi, rozmawiać. Jednak moje życie ciągle wygląda tak samo: dom, cmentarz, kościół. W dalszym ciągu jestem w wielkiej traumie, jest mi smutno, tęsknię za Krzysiem - wyjawiła Ewa Krawczyk podczas rozmowy z “Super Expressem”. 

Kobieta zdradziła też, że wciąż towarzyszą jej stany depresyjne, stara się jednak powoli wychodzić do ludzi i uczyć życia bez ukochanego. 

-Cały czas jestem samotna, bo to nie jest tak, że ktoś przyjdzie i człowiek zaraz tryska humorem. To się tak nie da... Jeszcze nie jestem gotowa na takie uroczystości. Cały czas jestem depresyjna, to nie jest tak, że mi przeszło. Cały czas tęsknię za Krzysiem, brakuje mi go - zdradziła wdowa po Krzysztofie Krawczyku w tym samym wywiadzie.

Ewa Krawczyk stara się szukać sensu w śmierci Krzysztofa Krawczyka

W tym trudnym okresie żałoby Ewa Krawczyk może liczyć nie tylko na wsparcie bliskich i znajomych, ale również samego Boga. Wdowa nigdy nie ukrywała, że jest bardzo religijna i to właśnie modlitwa dodaje jej sił.

Teraz ujawniła, że stara się widzieć „pozytywy” w odejściu ukochanego i skupia się na tym, że Krzysztof Krawczyk urodził się i zmarł w ważnym momentach w katolickim roku liturgicznym.

-Pocieszam się, że Krzyś dostał wielką łaskę od Boga, bo urodził się 8 września - w urodziny Najświętszej Maryi Panny, zmarł na Zmartwychwstanie Pana Jezusa o 15.05 - czyli w godzinę miłosierdzia Bożego, a 13 maja, kiedy odbędą się uroczystości rocznicowe, to dzień fatimski. Czyli jest to ogromna łaska. Trzeba być szczęściarzem, żeby wybrać sobie datę urodzin, śmierci i obchodów rocznicowych. Myślę, że Krzyś u Boga ma już jakieś chody  – mówiła Ewa Krawczyk. 

 

Ewa Krawczyk 1.jpg
fot. KAPIF

Źródło: telemagazyn.pl, se.pl

Tagi: ewa krawczyk
Więźniowie tak przywitali kata 8-letniego chłopca? Nagranie wyciekło do sieci, czeka go koszmar?
więźniowie
Cała Polska w ostatnich dniach żyła dramatyczną historią 8-letniego chłopca, nad którym znęcała się jego matka i konkubent. Dziecko trafiło do szpitala w ostatniej chwili i obecnie lekarze walczą o jego życie. Kat trafił już do aresztu. Więźniowie nie przyjęli go miło? Nagranie, które podobno przedstawia jego przywitanie, wzburzyło internautów. Pamiętajmy jednak, że w sieci krąży wiele nieprawdziwych filmików, więc bierzemy na to solidną poprawkę. Jeśli jednak nagranie jest prawdziwe, chyba nikt nie ma nic przeciwko, aby został on solidnie ukarany. W sieci pojawiło się nagranie, które rzekomo poczyniono zza murów częstochowskiego więzienia. Nawet poza obiektem było słychać, co osadzeni krzyczeli do zatrzymanego.
Czytaj dalej
Magda Narożna w "kosmicznej" stylizacji. Tak wystąpiła w telewizji, buty od razu rzucają się w oczy
Magda Narożna
Magda Narożna
Magda Narożna na święta wielkanocne wyjechała na Islandię. W mediach społecznościowych pokazała radosne fotki z wyprawy i chwaliła się, że śmigusa-dyngusa zrobił jej wodospad. Tymczasem kilka dni wcześniej przekazała fanom jeszcze bardziej ekscytujące wieści.Zespół Piękni i Młodzi został założony przez Magdę i jej byłego męża ponad dekadę temu. Od tego czasu Narożna zyskała ogromną popularność. Okazuje się, że już niedługo będzie można o niej usłyszeć w telewizji.
Czytaj dalej