Lifestyle.Lelum.pl > Programy > Ida Nowakowska wymieniona. Obok Tomasza Wolnego pojawiła się nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 13.04.2023 11:13

Ida Nowakowska wymieniona. Obok Tomasza Wolnego pojawiła się nowa prowadząca w "Pytaniu na śniadanie"

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"; KAPIF

Nieoczywiste zmiany w programie "Pytanie na śniadanie". W dzisiejszym odcinku show obok Tomasza Wolnego zabrakło Idy Nowakowskiej. Jej funkcję przejęła powracająca do produkcji Anna Popek.

Znana dziennikarka postanowiła ponownie spróbować swoich sił w śniadaniówce Telewizji Polskiej. Niestety, jej występ nie przypadł do gustu internautom, którzy nie szczędzą niemiłych komentarzy pod jej adresem.

"Pytanie na śniadanie": Ida Nowakowska zastąpiona. Nowa prowadząca u boku Wolnego

To już nie pierwsza tego typu sytuacja w uwielbianym przez Polaków show. Jakiś czas temu publiczny nadawca podjął decyzję o przywróceniu znanej polskiej dziennikarki do programu “Pytanie na śniadanie”. Najpierw zastąpiła Małgorzatę Tomaszewską, a teraz zajęła miejsce Idy Nowakowskiej.

Mowa oczywiście o Annie Popek, która przed laty miała możliwość sprawdzić się w porannym show Telewizji Polskiej. Teraz powraca do produkcji, a śniadaniówka próbuje zestawić dziennikarkę z różnymi prowadzącymi. Po debiucie u boku Aleksandra Sikory przyszedł czas na duet z Tomaszem Wolnym.

"Jak nazywany jest mąż, którego żona jest chwilowo nieobecna". Uczestnik "Jeden z dziesięciu" odpowiedzią rozłożył na łopatki

Anna Popek nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"?

Wybór prezenterki na nową prowadzącą show “Pytanie na śniadanie” wydaje się być wręcz idealnym rozwiązaniem. Anna Popek ma spore doświadczenie w pracy w programie na żywo, a także jest jedną z największych gwiazd Telewizji Polskiej.

Sama dziennikarka nie ukrywa, że bardzo cieszy się z powrotu do prowadzonego przez nią przed laty formatu i przyznaje, że w chwili debiutu otrzymała od fanów mnóstwo gratulacji i miłych wiadomości.

-Z jakichś względów niezależnych ode mnie musiałam opuścić zespół “Pytania na śniadanie”, który bardzo lubiłam i tworzyłam przez wiele lat. Jednak takie były decyzje i nie mogłam z nimi dyskutować. Teraz prawdę mówiąc, wróciłam tam, jak do domu - wyznała Anna Popek podczas rozmowy z TVP Rozrywka.

Fani nie są zachwyceni wyborem nowej prowadzącej "Pytania na śniadanie"

Wydaje się, że całkiem odmienne zdanie na temat powrotu dziennikarki mają internauci, którzy nieustannie krytykują ją za jej występy w programie “Pytanie na śniadanie”. Pierwszy odcinek gwiazdy, który poprowadziła wspólnie z Aleksandrem Sikorą, od samego początku nie przypadł im do gustu.

Wygląda jednak na to, że dzisiejsze wydanie, w którym prezenterka sprawdza się u boku Tomasza Wolnego, również nie spełniło oczekiwać telewidzów. Na oficjalnym profilu śniadaniówki na Facebooku można znaleźć wiele nieprzyjemnych komentarzy na temat powracającej dziennikarki.

-Niech ta Pani wyluzuje, nie będzie taka zasadnicza i na serio i niech nie przerywa innym, a będzie ok

-Prowadząca “błysnęła”: od serca jest kardiolog, a nie chirurg. Oględziny to mogą być zwłok, a nie mierząc ciśnienie w domu. Program trwa dopiero 15 minut, strach pomyśleć, ile takich “pomyłek” będzie do końca “śniadaniówki”. P. Tomku wytrwałości, jeszcze tylko 3 godziny - czytamy komentarze na profilu “Pytania na śniadanie” w social mediach.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie fb .jpg
fot. Facebook/Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 2.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Powiązane
dawne gwiazdy telewizji
Rozpoznasz TE gwiazdy z dawnych lat?! Porządna zagwozdka dla Polaków, spróbuj swoich sił
Więźniowie tak przywitali kata 8-letniego chłopca? Nagranie wyciekło do sieci, czeka go koszmar?
więźniowie
Cała Polska w ostatnich dniach żyła dramatyczną historią 8-letniego chłopca, nad którym znęcała się jego matka i konkubent. Dziecko trafiło do szpitala w ostatniej chwili i obecnie lekarze walczą o jego życie. Kat trafił już do aresztu. Więźniowie nie przyjęli go miło? Nagranie, które podobno przedstawia jego przywitanie, wzburzyło internautów. Pamiętajmy jednak, że w sieci krąży wiele nieprawdziwych filmików, więc bierzemy na to solidną poprawkę. Jeśli jednak nagranie jest prawdziwe, chyba nikt nie ma nic przeciwko, aby został on solidnie ukarany. W sieci pojawiło się nagranie, które rzekomo poczyniono zza murów częstochowskiego więzienia. Nawet poza obiektem było słychać, co osadzeni krzyczeli do zatrzymanego.
Czytaj dalej
Magda Narożna w "kosmicznej" stylizacji. Tak wystąpiła w telewizji, buty od razu rzucają się w oczy
Magda Narożna
Magda Narożna
Magda Narożna na święta wielkanocne wyjechała na Islandię. W mediach społecznościowych pokazała radosne fotki z wyprawy i chwaliła się, że śmigusa-dyngusa zrobił jej wodospad. Tymczasem kilka dni wcześniej przekazała fanom jeszcze bardziej ekscytujące wieści.Zespół Piękni i Młodzi został założony przez Magdę i jej byłego męża ponad dekadę temu. Od tego czasu Narożna zyskała ogromną popularność. Okazuje się, że już niedługo będzie można o niej usłyszeć w telewizji.
Czytaj dalej