Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Zapytali Edzię z „Królowych życia” o Dagmarę, ciężko było przewidzieć podobny finał. To koniec?
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.06.2022 19:50

Zapytali Edzię z „Królowych życia” o Dagmarę, ciężko było przewidzieć podobny finał. To koniec?

Królowe życia
fot. instagram.com/edzia_official_/queen_of_life_77

Wydaje się, że dwie czołowe bohaterki programu „Królowe życia” nie mają już o czym ze sobą rozmawiać. Czy to oznacza koniec ich przyjaźni? Edzia została zapytana o Dagmarę. Reakcja gwiazdy wydaje się dość wymowna.

Widzowie pokochali „Królowe życia”, zwłaszcza za bezpośredniość i szczerość w pokazywaniu życia bajecznie bogatych Polek. Nie da się ukryć, że prym wśród ulubienic publiczności od lat wiedzie Dagmara Kaźmierska. Fani z zainteresowaniem śledzili jej znajomość z Edzią, która, choć także cieszyła się popularnością, pozostawała w cieniu przyjaciółki. Jednak do czasu.

Choć gwiazdy wspierały się we wszystkim i były sobie bardzo bliskie, przyszedł moment, w którym ich relacja zaczęła się chwiać. Dopiero co wraz z Edzią przeżywaliśmy tragedię związaną z utratą ciąży, kiedy media obiegła wieść, że drogi jej oraz Kaźmierskiej się rozeszły, choć jeszcze niedawno „królowa” robiła wszystko, aby wesprzeć przyjaciółkę.

„Królowe życia”: To koniec przyjaźni? Zapytano Edzię o relację z Dagmarą

Niedawno Dagmara gościła na „Domówce u Dowborów”. Wtedy też fani mogli poznać prawdziwy powód, dla którego „królowe życia” się rozstały. Nie przebierając w słowach, Kaźmierska wyjaśniła, że zachowanie przyjaciółki zaczęło ją mocno irytować.

– Jakby Edzia zaczęła troszkę nieładnie się tam o mnie wypowiadać, bo ludzie mi to wysyłali […] Urwała się ta znajomość, dla mnie już bezpowrotnie, bo jeżeli ktoś mi takie coś robi, to czyli nie kocha mnie ten ktoś tak jak ja tego kogoś. Więc nie są mi potrzebni tacy ludzie – mówiła.

Wyznała też, że zauważyła zmiany w samej postawie Edzi. Być może wpływ miały na to ostatnie eksperymenty z wyglądem. Edyta nigdy nie ukrywała, że jest fanką medycyny estetycznej, choć ostatnie zabiegi wywołały mieszane uczucia wśród fanów. Zdaniem Dagmary, przyjaciółka po prostu zaczęła „gwiazdorzyć”.

Nagle zaczęła myśleć o solowej karierze. Tak mi się wydaje – wyznała.

Tymczasem jeszcze niedawno, w rozmowie z „Pomponikiem” Edzia podkreślała, że bardzo ceni „Królową” i podkreśliła, że choć każda z nich ma swoje życie, ostatecznie i tak zawsze się spotykają. Jednak od kilku tygodni w relacji pomiędzy „Królowymi życia” panuje cisza i nic nie zapowiada, aby miało się to zmienić.

Zniecierpliwieni fani najwyraźniej mają już dość czekania. W komentarzach pod zdjęciem Edyty zaczęto nawiązywać do znajomości z Dagmarą.

Wybiła się przez p. Dagmarę i gwiazdorzy – stwierdził jeden z internautów. Pozostali jednak nie tracą nadziei na odnowienie przyjaźni:

– Jak mi pani brakuje u boku Dagmary.

– Pani Edziu, a gdzie Dagmarka?

Niestety, milczenie gwiazdy na te pytania wydaje się bardzo wymowne. Wszystko wskazuje na to, że widzowie będą musieli na dłuższą chwilę pożegnać się z ulubionym duetem.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Grażyna Torbicka ostrzega. Jej mąż padł ofiara parszywego oszustwa. Ktoś się pod niego podszył
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony

Źródło: Pomponik, Jastrząb Post