Lifestyle.Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów
Martyna Pałka
Martyna Pałka 24.03.2023 19:36

Czeski piłkarz porównał Roberta Lewandowskiego z Dudą. Użył zdumiewających słów

Robert Lewandowski
fot. KAPIF

Piłkarz reprezentacji Czech wypowiedział się na temat Roberta Lewandowskiego. Sportowiec porównał kapitana naszej drużyny do samego prezydenta Andrzeja Dudy.

Przed nami pierwszy mecz naszej reprezentacji, jaki będzie miał miejsce po Mistrzostwach Świata w Katarze. Z tej okazji jeden z naszych rywali postanowił zdradzić, co uważa na temat gwiazdy naszej drużyny.

Przed nami pierwszy mecz Polaków po mundialu

Dzisiaj 24 marca reprezentacja naszego kraju zaprezentuje się w pierwszym spotkaniu po zakończonych Mistrzostwach Świata w Piłkę Nożną. Biało-Czerwoni zmierzą się w pojedynku z reprezentacją Czech, a wyczekiwane spotkanie będzie pierwszym, z którym pieczę nad naszą drużyną sprawuje nowy trener - Fernando Santos.

Jest to również pierwszy mecz fazy eliminacyjnej do zbliżających się w 2024 roku Mistrzostw Europy w Piłkę Nożną. Z tej okazji Czesi postanowili wziąć pod lupę naszą kadrę oraz jej kapitana.

„Ciekawe czy telewizja zna całą prawdę o Żaklinie”. Uczestniczka „Nasz nowy dom” prześwietlona przez widzów

Czesi wypowiedzieli się na temat Roberta Lewandowskiego

Nie da się ukryć, że dzisiejsze spotkanie wywołuje spore emocje nie tylko w Polsce, ale również u naszych sąsiadów. Czesi od dawna analizują naszą drużyną, a zwłaszcza jej największe gwiazdy. Podczas jednego z ostatnich odcinków czeskiego show “Primark” specjaliści postanowili uważniej przyglądnąć się Biało-Czerwonym.

W czasie nagrywania w studiu gościł piłkarz Martin Pospisil, który postanowił wypowiedzieć się na temat naszego kapitana, który według niego gra na światowym poziomie. Co więcej, porównał go do najwybitniejszych graczy.

-Postawiłbym go na tym samym poziomie, co Messi i Ronaldo. Mówienie o tym, czy jest w formie, skoro potwierdza to od tylu lat, wydaje mi się tchórzostwem. Kiedy jest w formie, należy go obserwować. Kiedy dostanie miejsce, może strzelić gola z każdej pozycji - powiedział Czech w programie “Primark”.

 

Robert Lewandowski porównany do Andrzeja Dudy

W pewnym momencie Martin Pospisil doszedł do zaskakujących wniosków. Zdradził, że w opinii Czechów Robert Lewandowski może być jeszcze popularniejszy niż polski prezydent Andrzej Duda.

-Mówi się nawet, że jest większym idolem niż prezydent - wyznał Czech w programie “Primark”.

Nie da się ukryć, że słowa sportowca zaskoczyły wszystkich Polaków, którzy raczej nie spodziewali się podobnego porównania.

Zobacz zdjęcia:

Robert Lewandowski 2.jpg
fot. KAPIF
Robert Lewandowski 1.jpg
fot. KAPIF
Andrzej Duda.jpg
fot. KAPIF